حلول ماه ربیع الاول
1399/07/02 11:11:00
سرویس استان ها
منتظری:

80 درصد مکاتبات نمایندگان استان گلستان در حوزه کشاورزی است

نماینده مردم در مجلس با بیان  اینکه ۸۰ درصد مکاتبات نمایندگان استان  گلستان در حوزه کشاورزی است، گفت: نقشه راه حوزه کشاورزی گلستان باید تدوین شود.
80 درصد مکاتبات نمایندگان استان گلستان در حوزه کشاورزی است نماینده مردم در مجلس با بیان  اینکه 80 درصد مکاتبات نمایندگان استان  گلستان در حوزه کشاورزی است، گفت: نقشه راه حوزه کشاورزی گلستان باید تدوین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107723150370.jpg 80,درصد,مکاتبات,نمایندگان,استان,گلستان,در,حوزه,کشاورزی,است Icana

به گزارش خبرگزاری  خانه ملت، غلامرضا منتظری، در دیدار با اعضا خانه کشاورز استان اظهار کرد: در آموزه‌های دینی، هیچ کاری با صلابت‌تر از کشاورزی نیست و استان گلستان با داشتن ۱۳ اقلیم از ۱۸ اقلیم جغرافیایی در کشور، از سایر استان‌ها در حوزه کشاورزی، متمایز است.

 نماینده  مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گلستان قطب کشاورزی کشور است، تصریح کرد: گلستان قطب کشاورزی و صنایع غذایی کشور است و در این مسیر، باید از ظرفیت‌های خانه کشاورز استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه مجمع نمایندگان استان پیشنهاد خرید تضمینی محصولات کشاورزان استان را به دولت داده است، افزود: ۸۰ درصد مکاتبات نمایندگان استان در حوزه کشاورزی بوده که نشان می‌دهد این بخش از دغدغه‌های نمایندگان گلستان است.

منتظری همچنین به مکاتبه نمایندگان استان با رئیس جمهور مبنی بر انطباق قیمت 10 محصول اساسی استان در بخش کشاورزی خبر داد.

 وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ثبات در قیمت نهاده‌های کشاورزی به نمایندگان خانه ملت، قول مساعد دادند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به حضور وزیر جهاد کشاورزی در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: ایشان در خصوص ثبات در قیمت نهاده‌های کشاورزی به نمایندگان خانه ملت، قول مساعد دادند و تاکید کرد: این موضوع می‌تواند در جهت تولید کشاورزان، نویدبخش باشد.

وی از اعضا خانه کشاورز استان خواست تا دست به کار شوند و نقشه راه حوزه کشاورزی را با حضور چهره‌های علمی و تجربی در افق ۱۴۰۴ تدوین کنند تا در مراسمی با حضور کشاورزان رونمایی شود.

در این نشست منتظری قول داد تا با برگزاری نشستی مشترک با حضور استاندار گلستان، مجمع نمایندگان استان، مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه کشاورزی و خانه کشاورز استان، دغدغه‌های این حوزه، پیگیری و رفع شود.

گفتنی است در این نشست که با حضور نمایندگان جامعه کشاورزی استان برگزار شد، پیگیری حامل‌های سوخت و انرژی - نهاده‌های کشاورزی - احیا کارگاه‌های تولیدی و روستایی و تعاونی‌های راکد و صنایع تبدیلی از نماینده مردم گرگان و آق قلا مطالبه شد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet