حلول ماه ربیع الاول
1399/07/02 19:59:00
سرویس سیاسی
رضایی:

اروپایی‌ها فکری به حال جسد برجام کنند و دست از اظهارات متناقض بردارند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه اروپایی‌ها در این ساالیان اخیر به هیچ کدام از تعهدات برجامی خود پایبند نبودند و فقط به دنبال فرافکنی بودند.
اروپایی‌ها فکری به حال جسد برجام کنند و دست از اظهارات متناقض بردارند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: متاسفانه اروپایی‌ها در این ساالیان اخیر به هیچ کدام از تعهدات برجامی خود پایبند نبودند و فقط به دنبال فرافکنی بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104935019229.jpg اروپایی‌ها,فکری,به,حال,جسد,برجام,کنند,و,دست,از,اظهارات,متناقض,بردارند Icana

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اظهارات متناقض اروپایی‌ها در قبال ایران اشاره کرد و گفت: اروپایی‌ها باید از مواضع و برخوردهای دوگانه در قبال ایران خودداری کنند و صراحتا موضع خود را اعلام نمایند؛ متاسفانه در قضیه برجام هم هیچگاه به تعهداتشان پایبند نبودند و فقط در حد شعار با ما برخورد کردند.

وی در ادامه افزود: کشورهای اروپایی باید از فرافکنی و اظهارات متناقض دست بردارند و فکری به حال جسد مرده برجام کنند، نمی‌شود ما به تعهداتمان پایبند باشیم و آنها هیچ گونه اقدامی در قبال تعهداتشان نداشته باشند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس به برخوردهای دوگانه اروپایی‌ها در قبال ایران اشاره و تاکید کرد: اینکه اروپایی‌ها نسبت به ما برخوردهای دوگانه داشته باشند نشان می‌دهد که این‌ها تحت تاثیر آمریکایی ها هستند و رابطه با ایالات متحده برایشان یک مسئله حیاتی محسوب می‌شود و نمی‌توان این موضوع را هم انکار کرد.

این نماینده مردم در مجلس در ادامه افزود: اروپایی‌ها همچنان در حال پیاده سازی تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان هستند و عملا دارند در این چند سال اخیر تحریم‌ها را علیه ما اجرایی می‌کنند و این یک واقعیت است؛ بنابراین هیچ تحریمی باقی نمانده که اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بخواهند علیه ما اعمال کنند و با این کارشان می‌خواهند یک فضای روانی در جامعه جهانی ایجاد کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet