ولادت امام موسی کاظم (ع)
1399/07/02 20:57:00
سرویس سیاسی
احمدی بیغش تاکید کرد

«اقتصاد مقاومتی»؛ راه نجات مشکلات اقتصادی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس گفت: دولتمردان اگر به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی توجه جدی داشتند در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق مشکلات اقتصادیمان حل شده بودند.
«اقتصاد مقاومتی»؛ راه نجات مشکلات اقتصادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مجلس گفت: دولتمردان اگر به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی توجه جدی داشتند در حال حاضر اکثر قریب به اتفاق مشکلات اقتصادیمان حل شده بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108641128887.jpg «اقتصاد,مقاومتی»؛,راه,نجات,مشکلات,اقتصادی Icana

محمود احمدی بیغش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به راهکار اساسی برای نجات اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: ما هر زمانی که بخواهیم از مشکلات اقتصادی عبور کنیم می‌بایست فرمایشات حضرت آقا که در رابطه با اقتصاد مقاومتی فرمودند را سرلوحه کار خود قرار دهیم؛ بنابراین بزرگترین خطای استراتژیک مسئولان و دولتمردان در مبحث اقتصادی این بود که مسئله اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفتند.

وی در ادامه افزود: عده‌ای تصور کردند که اقتصاد مقاومتی در کوتاه مدت جوابگو نخواهد بود، بلکه در دراز مدت پاسخ نیازها را خواهد داد، در صورتی که اینگونه نبود؛ چرا که اقتصاد مقاومتی هم در کوتاه مدت بالفعل بوده و هم اینکه در دراز مدت بالقوه است پس اگر دولتمردان اقتصاد مقاومتی را سرلوحه مسئله اقتصادی جمهوری اسلامی قرار دهند اکثر قریب به اتفاق مشکلات ما حل خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس به جلب اعتماد مردم به دستگاه‌های مختلف برای پیشرفت کشور اشاره و تاکید کرد: متاسفانه اعتماد مردم کشورمان به بخش اعظمی از دولتمردان سلب شده و دلیل اصلی هم این بوده که وقتی پیچ رادیو و تلویزون را جابجا می‌کنند شاهد اخباری در رابطه با کم کاری و فساد اقتصادی مسئولان هستند؛ بنابراین این مسئله هم چرخ پیشرفت کشور را متوقف می‌کند.

نماینده مردم شازند در ادامه افزود: مردم وقتی که فسادی از مسئولی مشاهده می‌کنند از همه چیز دلسرد می‌شود و قطعا این‌ها برای پیشرفت کشور سم هستند؛ لذا اقتصاد مقاومتی، سلامت مسئولان و تدبیر صحیح از مهمترین مولفه‌هایی هستند که می‌توانند اقتصاد کشور را نجات دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet