حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 15:03:00
سرویس سیاسی
احمدی بیغش مطرح کرد؛

مقاومت اروپایی‌ها در برابر آمریکا با هدف نگهداشتن ایران در حالت تعلیق

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مقاومت اروپایی‌ها مقابل سیاست‌های خصمانه دولتمردان آمریکا، گفت: اروپایی‌ها با هدف تحقق منافع خود می‌خواهند ایران را در حالت تعلیق نگاه دارند تا ایران پاسخ رفتار آمریکایی‌ها را ندهد.
مقاومت اروپایی‌ها در برابر آمریکا با هدف نگهداشتن ایران در حالت تعلیق عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به مقاومت اروپایی‌ها مقابل سیاست‌های خصمانه دولتمردان آمریکا، گفت: اروپایی‌ها با هدف تحقق منافع خود می‌خواهند ایران را در حالت تعلیق نگاه دارند تا ایران پاسخ رفتار آمریکایی‌ها را ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/49214.jpg مقاومت,اروپایی‌ها,در,برابر,آمریکا,با,هدف,نگهداشتن,ایران,در,حالت,تعلیق Icana

محمود احمدی‌بیغش به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری عدم همراهی غربی‌ها با فضاسازی‌های بین‌المللی دولت ترامپ در فعال کردن مکانیسم ماشه، گفت: کلاه اروپایی‌ها نباید به سرمان برود زیرا اروپایی‌ها دل برای ایران نمی‌سوزانند.

اروپا نمی‌خواهد زیر یوغ کدخدا منشی دولتمردان آمریکا باشد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی نمی‌خواهند زیر یوغ کدخدا منشی دولتمردان آمریکا باشند که در رأس آنها ترامپ است و اعتقاد دارند اگر امتیازی در میان باشد باید در آن سهیم باشند بنابراین اروپایی‌ها می‌خواهند ایران را در حالت تعلیق نگاه دارند تا ایران پاسخ رفتار آمریکایی‌ها را ندهد و از برجام خارج نشود.

احمدی بیغش معتقد است: اروپایی‌ها می‌خواهند ایران را دست بسته نگاه دارند و به دنیا اعلام کنند که اهل صلح بوده و حافظ منافع ملت‌ها هستند و مقابل زیاده خواهی آمریکایی‌ها می‌ایستند اما در این میان حفظ منافع خود را دنبال می‌کنند.

مردم و انقلاب ایران را نباید به انتخاب «ترامپ» یا «جوبایدن» یا برجام گره زد

وی با بیان اینکه آمریکا به معاهده بین المللی پشت پا زده و روزانه در تلاش است تا فشار بیشتری به مردم ایران بیاورد، گفت: بر همین اساس طی روزهای اخیر برخی از مسئولان جمهوری اسلامی ایران را مجدد در لیست تحریم قرار داده است. در این شرایط دولتمردان و مسئولان اجرایی و مجلس شورای اسلامی باید منافع ملی را در نظر داشته باشند و تصمیماتی متناسب با منافع ملی اتخاذ کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آمریکا و اروپا نمی‌خواهند مردم ایران به سلامت باشند و منافعشان حفظ شود لذا ما باید خودمان تصمیم بگیریم و مردم و انقلاب ایران را نباید به انتخاب «ترامپ» یا «جوبایدن» یا برجام گره بزنیم، ایران باید از مسیرهای دیگر و با اتکاء به توان داخلی، اقتصاد خود را پویا کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet