خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/03 15:42:50
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی با اشاره به جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی:

نحوه تسویه مطالبات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ریالی تعیین شد

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نشست هیأت امنای صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور، گفت: بخشودگی وجه التزام تاخیر بازپرداخت تسهیلات صندوق توسعه در بخش کشاورزی یکی از مصوبات این نشست بود.
نحوه تسویه مطالبات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ریالی تعیین شد عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نشست هیأت امنای صندوق توسعه ملی با حضور رئیس جمهور، گفت: بخشودگی وجه التزام تاخیر بازپرداخت تسهیلات صندوق توسعه در بخش کشاورزی یکی از مصوبات این نشست بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105578229402.jpg نحوه,تسویه,مطالبات,ارزی,صندوق,توسعه,ملی,به,صورت,ریالی,تعیین,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه روز گذشته(چهارشنبه، دوم مهرماه) هیأت امنای صندوق توسعه ملی که به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد، حضور یافت.

سیدناصر موسوی لارگانی

موسوی لارگانی با اشاره به موضوعات مطرح شده در این نشست گفت: در این جلسه درخصوص شیوه‌نامه اجرایی و نحوه تسویه مطالبات ارزی صندوق توسعه ملی به صورت ریالی، در پی موافقت مقام معظم رهبری با استجازه ریاست جمهوری برای بازپرداخت تسهیلات ارزی تولیدکنندگان و سرمایه‌گذارانی که درآمد ارزی ندارند به صورت ریالی و به نرخ روز تا پایان سال ۱۳۹۹، بحت و بررسی صورت گرفت و این شیوه‌نامه به تصویب رسید.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: تامین قسمتی از منابع مالی مورد نیاز پروژه راه‌آهن بیرجند، اصلاح بند «ب» بخش هشتم نظام‌نامه ضوابط و شرایط اعطای تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی و تمدید مهلت صدور اولین سند پوشش ارزی برای فاز 2 طرح توسعه پتروشیمی کرمانشاه از جمله مصوبات این جلسه بود.

سیدناصر موسوی لارگانی

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: بخشودگی وجه التزام تاخیر بازپرداخت تسهیلات صندوق توسعه در بخش کشاورزی از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و پس از بحث و بررسی به  تصویب رسید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet