شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/05 11:33:04
سرویس اقتصادی
نظری:

قیمت واقعی گندم بیش از 4 هزار و 500 تومان است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و بنیاد گندم‌کاران قیمت خرید تضمینی گندم را با توجه به هزینه‌های تولید بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ تومان می‌دانند.
قیمت واقعی گندم بیش از 4 هزار و 500 تومان است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و بنیاد گندم‌کاران قیمت خرید تضمینی گندم را با توجه به هزینه‌های تولید بیش از 4 هزار و 500 تومان می‌دانند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103554818205.jpg قیمت,واقعی,گندم,بیش,از,4,هزار,و,500,تومان,است Icana

علیرضا نظری عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تصویب طرح اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی، گفت: در طرح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی آمده است که این اصلاح شامل قیمت گذاری محصولات در سال زراعی جاری نیز می‌شود و قیمت اعلامی دولت اجرایی نیست.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شورای اقتصاد پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی برای قیمت هر کیلوگرم گندم 4 هزار 500 تومان و بنیاد گندم‌کاران 4 هزار 800 تومان بوده است، ادامه داد: در صورت تایید طرح اصلاح قانون تضمین خرید محصولات کشاورزی توسط شورای نگهبان قیمت گندم بالاتر از 4 هزار تومان تعیین می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قیمت گندم در سال زراعی جاری و در صورت اجرایی شده اصلاح قانون تضمین خرید محصولات اساسی کشاورزی کمتر از 4 هزار 500 تومان تعیین نمی‌شود، عنوان کرد: کارشناسان وزارت جهاد کشاورزی و بنیاد گندم‌کاران قیمت خرید تضمینی گندم را با توجه به هزینه‌های تولید بیش از 4 هزار و 500 تومان می‌دانند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان، گفت: قیمت 4 هزار تومانی خرید تضمینی گندم با توجه به افزایش هزینه تولید مطالبه کشاورزان گندم‌کار را تامین نمی‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet