حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 13:30:51
سرویس فرهنگی
به منظور پاسخگویی به سئوالات نمایندگان؛

وزرای علوم و آموزش و پرورش این هفته در کمیسیون آموزش حضور می‌یابند

وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش مجلس حاضر می‌شوند.
وزرای علوم و آموزش و پرورش این هفته در کمیسیون آموزش حضور می‌یابند وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم به ترتیب در روزهای دوشنبه و سه شنبه برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان در کمیسیون آموزش مجلس حاضر می‌شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg وزرای,علوم,و,آموزش,و,پرورش,این,هفته,در,کمیسیون,آموزش,حضور,می‌یابند Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس این هفته از روزهای یکشنبه تا سه شنبه (6 تا 8 مهر ماه) نشست تخصصی برگزار خواهند کرد.

بررسی طرح «مبارزه با تعارض منافع و ممنوعیت دانشگاه های غیر انتفاعی» و بررسی طرح «نظام رتبه بندی معلمان» و در نهایت بررسی طرح «الحاق یک تبصره به ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش» دستور کار روز یکشنبه اعضای کمیسیون آموزش است.

در روز دوشنبه نیز دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سوالات آقایان: 1-ابراهیم عزیزی نماینده  شیراز و زرقان(دوفقره) 2-ولی اسماعیلی نماینده  گرمی(سه فقره) 3-حبیب اله دهمرده نماینده  زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون 4-رحمت اله نوروزی نماینده  علی آباد(دوفقره) 5-محسن فتحی نماینده  سنندج، دیواندره و کامیاران 6-علی اکبر کریمی نماینده  اراک، کمیجان و خنداب 7-مهدی طغیانی نماینده  اصفهان 8-جلال محمودزاده نماینده  مهاباد 9-روح اله متفکر آزاد نماینده  تبریز، آذرشهر و اسکو 10-فرهاد بشیری نماینده  پاکدشت 11-جلیل مختار نماینده  آبادان 12-سیدمحمد مولوی نماینده  آبادان در دستور کار کمیسیون قرار دارد.

دعوت از وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگوی به سوالات آقایان: 1-احسان ارکانی نماینده نیشابور و فیروزه(2فقره) 2-جلال محمودزاده نماینده مهاباد 3-سید احسان خاندوزی نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 4-احمد راستینه هشفجانی نماینده شهرکرد، بن و سامان(2فقره) 5-علی کریمی فیروزجایی نماینده بابل نیز برنامه پایانی کمیسیون آموزش در این هفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet