حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 15:19:00
سرویس استان ها
دیدار رییس مجمع نمایندگان استان گیلان با نوبخت:

لزوم رفع مشکلات اساسی حریم تالاب و اراضی کشاورزی انزلی

نماینده مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه پروژه چهار بانده شدن جاده بندرانزلی به رضوانشهر با تخصیص اعتبار و مشخص شدن پیمانکار به زودی آغاز به کار کند، گفت:رفع مشکلات اساسی حریم تالاب و اراضی کشاورزی انزلی در اولویت قرار بگیرد.
لزوم رفع مشکلات اساسی حریم تالاب و اراضی کشاورزی انزلی نماینده مردم انزلی در مجلس بابیان اینکه پروژه چهار بانده شدن جاده بندرانزلی به رضوانشهر با تخصیص اعتبار و مشخص شدن پیمانکار به زودی آغاز به کار کند، گفت:رفع مشکلات اساسی حریم تالاب و اراضی کشاورزی انزلی در اولویت قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104789905143.jpg لزوم,رفع,مشکلات,اساسی,حریم,تالاب,و,اراضی,کشاورزی,انزلی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی نشستی با نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برگزار کردند و در جلسه مذکور مشکلات، حریم تالاب و اراضی کشاورزان پس از تجزیه و تحلیل  مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین  دنیامالی بحث مطالبات کمربندی بندرانزلی و تخصیص منابع جدید برای تسریع و ادامه کار را خواستار شد، که نوبخت قول مساعد برای تخصیص این منابع برای پایان یافتن پروژه را دادند.

همچنین در این جلسه مقرر شد؛ پروژه چهار بانده شدن جاده بندرانزلی به رضوانشهر با تخصیص اعتبار و مشخص شدن پیمانکار به زودی آغاز به کار کند.

 برای این پروژه در گام اول پنجاه و پنج میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده شده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet