حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 16:20:00
سرویس استان ها
مظلومی؛

اشتغال و بیکاری؛ اصلی ترین دغدغه مردم بهبهان و آغاجاری است

نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کثرت جوانانِ بیکارِ تحصیل کرده و جویای کار، دغدغه اصلی خانواده ها یافتن شغل مناسب برای فرزندانشان است.
اشتغال و بیکاری؛ اصلی ترین دغدغه مردم بهبهان و آغاجاری است نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به کثرت جوانانِ بیکارِ تحصیل کرده و جویای کار، دغدغه اصلی خانواده ها یافتن شغل مناسب برای فرزندانشان است. https://cdn.icana.ir/d/019/202007109956935193.jpg اشتغال,و,بیکاری؛,اصلی,ترین,دغدغه,مردم,بهبهان,و,آغاجاری,است Icana

محمدطلا مظلومی، نماینده بهبهان و آغاجاری در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشکلات حوزه انتخابیه گفت: مشکل اصلی حوزه انتخابیه ما مشکل بیکاری و نبود شغل است، با توجه به کثرت جوانانِ بیکارِ تحصیل کرده و جویای کار، دغدغه اصلی خانواده ها یافتن شغل مناسب برای فرزندانشان است.

وی ادامه داد: از دیگر مشکلات موجود کمبود امکانات رفاهی از جمله آب شرب، آسفالت و بهسازی، جدول گذاری روستاها، نبود مبلمان شهری و نبود زیرساخت‌های لازم در زمینه اشتغال است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: با توجه به بحث آغاز سال تحصیلی و استفاده از شبکه شاد برای دانش آموزان، با مشکل اینترنت نیز مواجه هستیم، جلسات مفصلی در سطح استان و وزارت ارتباطات برگزار کردیم، اقدامات مناسبی در راستای بهبود این وضعیت انجام شده و انتظار می‌رود در اسرع وقت این مشکل رفع گردد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet