حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 13:24:00
سرویس استان ها
طهماسبی مطرح کرد؛

نبود آب آشامیدنی مناسب، مشکل ۶۰ درصد مردم نیریز و استهبان است

نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل آب شرب از مهمترین دغدغه‌های اصلی مردم منطقه ماست، نبود آب آشامیدنی مناسب حدود ۶۰ درصد مردم منطقه ما را درگیر خود کرده است.
نبود آب آشامیدنی مناسب، مشکل ۶۰ درصد مردم نیریز و استهبان است نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل آب شرب از مهمترین دغدغه‌های اصلی مردم منطقه ماست، نبود آب آشامیدنی مناسب حدود ۶۰ درصد مردم منطقه ما را درگیر خود کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105660046595.jpg نبود,آب,آشامیدنی,مناسب،,مشکل,۶۰,درصد,مردم,نیریز,و,استهبان,است Icana

فرهاد طهماسبی؛ نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: مشکل معیشت، گرانی، بالا بودن نرخ ارز و خودرو و کالاهای اساسی که کل کشور را درگیر خود کرده است  از جمله مشکلات حوزه انتخابیه ما نیز است.

وی افزود: مشکل آب شرب از مهمترین دغدغه‌های اصلی مردم منطقه ماست، نبود آب آشامیدنی مناسب حدود ۶۰ درصد مردم منطقه ما را درگیر خود کرده است .

این نماینده مجلس اشتغال را بیشترین و عمده ترین دغدغه مردم دانست و افزود: مباحث معلمان حق التدریسی آموزش و پرورش، کارگران روزمزد شهرداری نیز از دیگر مسائل مورد پیگیری ما در حوزه انتخابیه خودمان است.

نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خشکسالی، کمبود آب و نهاده های کشاورزی سبب شده تا کشاورزان ما دچار مشکل شوند، به دلیل رانت ایجاد شده در واردات و توزیع نهاده های کشاورزی و برخی سودجویی ها، این نهاده‌ها در گمرک ها مانده و برخی افراد حاضر به ترخیص نیستند که این موضوع را نیز به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet