حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 09:34:00
سرویس استان ها
دهقانی؛

ظرفیت های معدنی در ورزقان بالاست

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه به دلیل سلیقه برخی از مسئولان وقت مسیر بزرگراهی که از شهر ورزقان عبور می‌کرد منحرف گردید که این موضوع سبب رنجش مردم این منطقه شده و در توسعه مرکز شهرستان تاثیر منفی گذاشته است.
ظرفیت های معدنی در ورزقان بالاست نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه به دلیل سلیقه برخی از مسئولان وقت مسیر بزرگراهی که از شهر ورزقان عبور می‌کرد منحرف گردید که این موضوع سبب رنجش مردم این منطقه شده و در توسعه مرکز شهرستان تاثیر منفی گذاشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/70026.jpg ظرفیت,های,معدنی,در,ورزقان,بالاست Icana

اللّه وردی دهقانی؛ نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با اشاره به ظرفیت‌های معدنی این شهرستان گفت: پتانسیل های بسیار زیادی در صنایع معدنی، توسعه معادن و صنایع پایین دستی در این شهرستان وجود دارد.

وی ادامه داد: تلاش می‌کنیم یکی از شرکت‌های فعال در حوزه مس، بخش قابل توجهی از سرمایه خود را در صنایع پایین دستی و ماندگار در این منطقه اختصاص دهد.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این شهرستان به لحاظ موقعیت جغرافیایی و ظرفیت های کشاورزی، دامداری و گردشگری که دارد از جایگاه مناسبی برخوردار بوده ولی متاسفانه زیرساخت‌های لازم برای گسترش و توسعه آن مثل  بزرگراه وجود ندارد، متاسفانه به دلیل سلیقه برخی از مسئولان وقت مسیر این بزرگراه که از شهر ورزقان عبور می‌کرد منحرف گردید که این موضوع سبب رنجش مردم این منطقه شده و در توسعه مرکز شهرستان تاثیر منفی گذاشته است، سعی ما بر این است طبق پیگیری هایی که داشتیم مسیر این بزرگراه مجدداً از شهرستان ورزقان عبور کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet