حلول ماه ربیع الاول
1399/07/05 14:47:00
سرویس استان ها
منتظری در آئین رونمایی از ۴۰ عنوان کتاب دفاع مقدس:

هنرمندان با ژرف اندیشی آرمان‌های دفاع مقدس را بیان کنند

نماینده مردم در مجلس،گفت: نویسندگان و هنرمندان با ژرف اندیشی باید به اعماق اقیانوس بی‌کران دفاع مقدس ورود پیدا کنند.
هنرمندان با ژرف اندیشی آرمان‌های دفاع مقدس را بیان کنند نماینده مردم در مجلس،گفت: نویسندگان و هنرمندان با ژرف اندیشی باید به اعماق اقیانوس بی‌کران دفاع مقدس ورود پیدا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107951590598.jpg هنرمندان,,با,ژرف,اندیشی,آرمان‌های,دفاع,مقدس,,را,بیان,کنند Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته  دفاع مقدس، مراسم رونمایی از 40 عنوان کتاب دفاع مقدس، با حضور «غلامرضا منتظری» نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی، سردار «علی ملک شاهکوهی» فرمانده سپاه نینوای استان، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان، جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و نویسندگان کتاب و خانواده معظم شهدا،  در حسینیه ثارالله سپاه گرگان برگزار شد.

در این آئین نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار داشت: در حوزه دین با سه واژه‌ی دین‌دانی، دین‌داری و دین‌بانی روبرو هستیم که دانستن نماز دین دانی، اقامه نماز دین داری و حمایت از دین که هزینه بیشتری دارد دین بانی است.

وی افزود: ایثار و شهادت با دین‌بانی متولد می شود و دفاع مقدس محصول دین‌بانی است و امروز از 40 اثر در خصوص دین بانان رونمایی خواهد شد.

منتظری بیان داشت: شهدا با تاسی از دین‌بان بزرگ عالم، امام حسین(ع) از همه ی هستی خود گذشتند و گنجینه عظیمی را به یادگار گذاشتند و اکنون نویسندگان و هنرمندان با ژرف اندیشی باید به اعماق اقیانوس بی کران دفاع مقدس ورود پیدا کنند و پس از شناسایی، گنجینه گرانبهای دفاع مقدس را استخراج و در قالب محصول فرهنگی به جامعه تقدیم کنند.

وی افزود: اگر این خاطرات و گنجینه ها، ثبت و درج نشود، پیوند نسل گذشته با دین بانان آینده قطع خواهد شد؛ پس شایسته است که از ظرفیت هنر و فرهنگ برای بیان معارف دفاع مقدس بیش از گذشته استفاده کنیم و نویسندگان و هنرمندان ما تلاش کرده اند و هر یک به اندازه توان خود، گلبرگ های معرفت و اخلاق و ایثار و فداکاری را در دفتر رزمندگان سلحشور به یادگار گذاشته اند.

در پایان ضمن رونمایی از 40 عنوان کتاب دفاع مقدس، از نویسندگان و خانواده معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet