حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 10:29:00
سرویس استان ها
عنابستانی مطرح کرد؛

شرایط نامطلوب جاده ای؛ دغدغه اصلی مردم سبزوار

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر جاده اصلی از سبزوار به قوچان که مسیر ترانزیت کامیونهای ترکمنستان به ترکیه است بسیار بد و نامطلوب است.
شرایط نامطلوب جاده ای؛ دغدغه اصلی مردم سبزوار نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر جاده اصلی از سبزوار به قوچان که مسیر ترانزیت کامیونهای ترکمنستان به ترکیه است بسیار بد و نامطلوب است. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg شرایط,نامطلوب,جاده,ای؛,دغدغه,اصلی,مردم,سبزوار Icana

علی اصغر عنابستانی؛ نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک شهرستان سبزوار مسئله اصلی این منطقه مشکل راه است، سبزوار در حد فاصل بین خراسان شمالی به تهران و خراسان جنوبی به تهران واقع شده است، دو جاده سبزوار به اسفراین و سبزوار به بردسکن بدترین جاده را دارد که هم باریک و هم پرترافیک بوده و به یکی از دغدغه‌های مردم این منطقه تبدیل شده است.

وی افزود: مسیر جاده اصلی ما از سبزوار به قوچان مسیر ترانزیت کامیونهای ترکمنستان به ترکیه است، وضعیت جاده بسیار بد و نامطلوب بوده چنانچه مشکلات حوزه راه را حل کنیم هم فرصت توسعه برای شهرستان های این منطقه فراهم شده و همچنین فرصت سرمایه گذاری افزایش پیدا کرده و از سوی دیگر مشکلات و دغدغه های مردم نیز رفع می گردد.

 این نماینده مجلس با بیان اینکه دومین مشکل منطقه ما در حوزه آب است افزود: به ظاهر آبرسانی به روستاها انجام شده ولی در واقع فقط لوله رسانی شده است نه آبرسانی، شهرستان های اطراف کویر که حوزه انتخابی بنده نیز جزو آنهاست به شدت از مشکل کم آبی رنج میبرند البته این به معنی نبود آب نیست بلکه مدیریت درستی بر منابع آبی حاکم نیست.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet