حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 08:53:38
سرویس اقتصادی
متفکرآزاد مطرح کرد؛

طرح تامین کالاهای اساسی ضرورت غیرقابل اجتناب/ دولت برای شناسایی مشمولان طرح دقیقی ارائه کند

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان تلاش کردند، تا با تدوین طرح تامین کالاهای اساسی اطمینان خاطری را به مردم برای تامین آسان ملزومات و معیشت زندگیشان بدهند.
طرح تامین کالاهای اساسی ضرورت غیرقابل اجتناب/ دولت برای شناسایی مشمولان طرح دقیقی ارائه کند عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان تلاش کردند، تا با تدوین طرح تامین کالاهای اساسی اطمینان خاطری را به مردم برای تامین آسان ملزومات و معیشت زندگیشان بدهند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101257018914.jpg طرح,تامین,کالاهای,اساسی,ضرورت,غیرقابل,اجتناب/,دولت,برای,شناسایی,مشمولان,طرح,دقیقی,ارائه,کند Icana

روح الله متفکرآزاد عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تدوین و بررسی طرح تامین کالاهای اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی اقتصادی که مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند، تامین نیازهای آنها جزو ضروریات و اولویت کاری مجلس است.

وی با بیان اینکه در شرایطی که امکان ترمیم وضعیت معیشتی مردم در کوتاه مدت وجود ندارد، نیازمند سوپاپ اطمینان بخش برای مردم هستیم، ادامه داد: نمایندگان مجلس با این رویکرد طرحی را آماده کردند که با دولت نیز درباره آن صحبت‌هایی انجام شد تا مردم بتوانند از طریق کارت‌های الکترونیکی کالاهای ضروری خود را خریداری کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان در این طرح پیش بینی کردند که این کارت ها قابلیت دریافت نقدی نداشته باشد، تصریح کرد: دلیل این اقدام هم برای عدم تاثیرگذاری این یارانه در تورم بود، نمایندگان تلاش کردند، تا با تدوین این طرح اطمینان خاطری را به مردم برای تامین آسان ملزومات زندگیشان بدهند و مسلما این کار می‌تواند، جامعه را به یک ثبات برساند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با اشاره به اینکه در طرح تامین کالاهای اساسی تلاش شده تا افراد نیازمند از قلم نیفتند، اظهار کرد: البته باید دولت در زمان شناسایی افراد الگوریتمی را تعریف کند تا براساس آن افرادی که درآمد و یا هزینه‌هایشان مناسب نیست، مشمول این طرح شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet