حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 11:42:00
سرویس استان ها
پیام نماینده مردم بادرود و قمصر بمناسبت روز گردشگری عنوان کرد:

توسعه صنعت گردشگری نیازمند تسهیل مجوز و اعطا تسهیلات است

نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری نیازمند تسهیل مجوز و اعطا تسهیلات است،گفت: ایجاد اشتغال پایدار و تقویت بخش خصوصی با حمایت ویژه از صنعت گردشگری امکان پذیر است.
توسعه صنعت گردشگری نیازمند تسهیل مجوز و اعطا تسهیلات است نماینده مردم نطنز در مجلس با بیان اینکه توسعه صنعت گردشگری نیازمند تسهیل مجوز و اعطا تسهیلات است،گفت: ایجاد اشتغال پایدار و تقویت بخش خصوصی با حمایت ویژه از صنعت گردشگری امکان پذیر است. https://cdn.icana.ir/d/019/202008104765951348.jpg توسعه,صنعت,گردشگری,نیازمند,تسهیل,مجوز,و,اعطا,تسهیلات,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رحمت الله فیروزی پورنماینده مردم  نطنز بادرود و قمصر در مجلس شورای اسلامی در طی پیامی  روز گردشگری  را تبریک گفت.

 

متن پیام بدین شرح است:

 

 بسمه تعالی 

 

۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) بمناسبت روز گردشگری نامگذاری شده است

امروز گردشگری در دنیا بعنوان یک صنعت پیشرفته محسوب میشود که حتی خیلی از کشورهای دنیا برنامه توسعه خود را بر اساس صنعت گردشگری برنامه ریزی کرده اند.

اینجانب اعتقاد دارم، حوزه انتخابیه نطنز بادرود و قمصر می تواند قطب گردشگری کشور باشد و یک گردشگر به راحتی می تواند حتی با اقامت یک هفته ای در منطقه از همه اماکن مذهبی، تاریخی، طبیعی و مناظر دیدنی بازدید داشته باشد.

امروز بخش خصوصی می تواند با سرمایه گذاری در صنعت گردشگری هم اشتغال زایی پایدار ایجاد کند و هم به اقتصاد بخش خصوصی و منطقه کمک کند.

از دولت هم انتظار می رود در راه توسعه گردشگری همراهی های لازم با سرمایه گذاران عزیز را داشته باشد و با تسهیل مجوز و اعطا تسهیلات کمک شایانی به توسعه گردشگری داشته باشد.

اینجانب این روز را خدمت دست اندرکاران میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و همه فعالان عرصه گردشگری حوزه انتخابیه تبریک عرض نموده و توفیق همگان را در این زمینه آرزو مندم.

رحمت الله فیروزی پور

نماینده مردم شریف نطنز بادرود و قمصر

در مجلس شورای اسلامی

 

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet