شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/26 13:26:00
سرویس صحن

رئیس هیات مجلس خلق چین: تمرکز و هدف APA باید بر از بین بردن تفاوت ها و کمک به اعضا باشد

رئیس هیات مجلس خلق چین گفت: باید به دنبال وجوه مشترک باشیم و تمرکز و هدف APA بر از بین بردن تفاوت ها و کمک به اعضا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، رئیس هیات مجلس خلق چین گفت: وقتی به گذشته و به سیر پشت سرگذاشته نگاه می کنم همکاری های پارلمانی از طریق تلاش ما تقویت شده است.

وی با اشاره به اهمیت تاسیس APA در همکاری پارلمان ها بعنوان قدم آتی گفت: تاسیس این نهاد به نوعی نیروی جدید را برای همکاری پارلمان های آسیایی فراهم می آورد.

رئیس این هیات ادامه داد: آینده APA به تلاش های مستمر برمی گردد. مطمئنم براساس اشاعه صلح در منطقه، APA از نشست های AAPP تبعیت می کند و ما را به سمت آینده بهتری می برد.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت های APA باید با رشد و توسعه آسیا هماهنگ باشد. ما باید تنوع در سیاست، اقتصاد و فرهنگ و سیستم های اجتماعی در منطقه را در نظر بگیرم و به دنبال یکپارچگی و توریج همکاری ها باشیم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه باید به دنبال وجوه مشترک باشیم نه تفاوت ها و اختلافات گفت: تمرکز و هدف APA باید بر از بین بردن تفاوت ها و کمک به اعضا باشد که نزاع ها را از طریق دیپلماسی حل و فصل نماید و به دنبال یکپارچگی آسیا باشد.

رئیس هیات مجلس خلق چین ادامه داد: چین می خواهد از طریق همکاری های صادقانه و پیدا کردن وجوه اشتراک و فراموش کردن تفاوت ها، به توسعه و صلح کمک کند و به دنبال اجماع باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet