حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 12:22:54
سرویس صحن
علیزاده برمی در تذکر شفاهی:

بیمارستان دامغان محلی برای شیوع ویروس کرونا/ دانشگاه علوم پزشکی سمنان به وظایف خود عمل نمی کند

نماینده مردم دامغان گفت: تنها بیمارستان شهر دامغان محل رجوع و بستری کلیه بیماران است که به مرکز خطری برای گسترس شیوع ویروس کرنا تبدیل شده است.
بیمارستان دامغان محلی برای شیوع ویروس کرونا/ دانشگاه علوم پزشکی سمنان به وظایف خود عمل نمی کند نماینده مردم دامغان گفت: تنها بیمارستان شهر دامغان محل رجوع و بستری کلیه بیماران است که به مرکز خطری برای گسترس شیوع ویروس کرنا تبدیل شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108204820896.jpg بیمارستان,دامغان,محلی,برای,شیوع,ویروس,کرونا/,دانشگاه,علوم,پزشکی,سمنان,به,وظایف,خود,عمل,نمی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر علیزاده برمی در نشست علنی امروز (یکشنبه 6 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: وزیر بهداشت از وضعیت کرونا در شهر دامغان خبر داد و این شهر یکی از 5 شهر بحرانی کشور است. تا کی باید ویروس کرونا از مردم این شهرستان قربانی بگیرد، تنها بیمارستان شهر دامغان محل رجوع و بستری کلیه بیماران است که به مرکز خطری برای گسترس شیوع ویروس کرنا تبدیل شده است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تنها متخصص عفونی  تمام وقت شهر دامغان به کرونا مبتلا شده و پزشک دیگری که 15 روز در ماه در شهر حاضر می شود، به معالجه بیماران کرونایی می پردازد، ادامه داد: در غیاب متخصصان عفونی، متخصصان داخلی به معالجه بیماران کرونایی می پردازند.

وی باتاکید بر اینکه 4 بخش بیمارستان شهر دامغان تعطیل شده تا بیماران کرونایی بستری شوند، عنوان کرد: در حالی که سمنان با بیش از 120 هزار نفر جمعیت، 6 بیمارستان دارد، دامغان با 105 هزار نفر جمعیت تنها یک بیمارستان دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان یانکه مردم دامغان را یاری دهید، به دانشگاه پزشکی سمنان امیدی نداریم، متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان به وظایف خود عمل نمی کند، گفت: وزیر بهداشت با اعزام نماینده تام الاختیار کمبودهای موجود را رفع و دانشگاه علوم پزشکی سمنان را ملزم به خدمات دهی به شهر دامغان کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet