حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 16:02:00
سرویس استان ها
حسینی تاکید کرد؛

141 روستای شهرستان خدابنده فاقد آب شرب هستند/ سیستم گازرسانی مدارس با مشکل مواجه است

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه سد تالوار احداث گردیده ولی در فاصله ۵۵ کیلومتری آن حدود ۷۵ روستا فاقد آب شرب هستند و باید وزارت نیرو به این موضوع توجه کند.
141 روستای شهرستان خدابنده فاقد آب شرب هستند/ سیستم گازرسانی مدارس با مشکل مواجه است نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: علیرغم اینکه سد تالوار احداث گردیده ولی در فاصله 55 کیلومتری آن حدود 75 روستا فاقد آب شرب هستند و باید وزارت نیرو به این موضوع توجه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100644767320.jpg 141,روستای,شهرستان,خدابنده,فاقد,آب,شرب,هستند/,سیستم,گازرسانی,مدارس,با,مشکل,مواجه,است Icana

البرز حسینی؛ نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه مشکلات عدیده این شهرستان در خصوص کشاورزی با محوریت تولید گندم است افزود: با توجه به اینکه سالانه حدود 150 تا 200 هزار تن گندم کشت می شود، تامین نهاده های کشاورزی و کودهای شیمیایی دغدغه اصلی کشاورزان است،کشاورزان برای دریافت پول گندم با مشکل مواجه شده اند، درخواست ما از دولت و وزارت جهاد کشاورزی توجه ویژه به این موضوع است تا هر چه سریع تر رفع گردد.

حسینی افزود: شهرستان ما نیازمند بازسازی و بهسازی زیرساخت های راه های مواصلاتی است، احداث باند دوم سلطانیه به کبودرآهنگ از خواسته های اصلی مردم این منطقه است.

نماینده مردم خدابنده عنوان کرد: حدود 141 روستای شهرستان فاقد آب شرب هستند و 56 روستا از این تعداد به صورت تانکر آبرسانی میشوند، علیرغم اینکه سد تالوار احداث گردیده ولی در فاصله 55 کیلومتری آن حدود 75 روستا فاقد آب شرب هستند و باید وزارت نیرو به این موضوع نیز توجه کند.

وی گفت: در خصوص مباحث گردشگری، این شهرستان دارای ظرفیت های خوب گردشگری است که می تواند در زمینه اشتغال موثر واقع شود.

حسینی اظهار کرد: با توجه به پتانسیل های این شهرستان، می توان در زمینه صنعت نیز فعال شد ولی متاسفانه در این مورد توجه زیادی صورت نگرفته است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات و فضای فیزیکی مدارس هم از لحاظ تجهیزات و هم مقاوم سازی ساختمان ها در این شهرستان مشکلات عدیده ای وجود دارد، علیرغم اینکه سیستم گازرسانی در مدارس انجام شده ولی متاسفانه تجهیزات لازم در این حوزه در  نظر گرفته نشده است و همچنین به دلیل اختلافاتی که پیمانکاران با شرکت ملی گاز دارند، حدود 57 روستای این شهرستان گازرسانی نشده است.

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet