حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 14:40:00
سرویس استان ها
سیاهکلی مطرح کرد؛

کمبود آب و تعطیلی کارگاه های صنعتی؛ مشکلات اصلی مردم قزوین است

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود بودجه لازم برای بازسازی تکنولوژی، صنایع و ماشین آلات سبب میشود تا برخی از کارگاه ها به بحران تعطیلی کشیده شوند.
کمبود آب و تعطیلی کارگاه های صنعتی؛ مشکلات اصلی مردم قزوین است نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود بودجه لازم برای بازسازی تکنولوژی، صنایع و ماشین آلات سبب میشود تا برخی از کارگاه ها به بحران تعطیلی کشیده شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106324783363.jpg کمبود,آب,و,تعطیلی,کارگاه,های,صنعتی؛,مشکلات,اصلی,مردم,قزوین,است Icana

لطف الله سیاهکلی؛  نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامیدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دغدغه های حوزه انتخابیه خود گفت: همانند سایر نقاط کشور مشکل معیشت، اشتغال و بیکاری نیز در این استان وجود دارد ولی عمده مشکل ما در حوزه انتخابیه مشکل آب، تعطیلی صنایع و کارگاه هاست.

سیاهکلی با اشاره به اینکه مشکل آب، جاده های روستایی و عدم تقویت صنعت در حوزه انتخابیه بنده از عمده مشکلات است افزود: قزوین یک شهر صنعتی است، به همین دلیل چنین مشکلاتی بیشتر از سایر نقاط کشور خود را بروز می دهند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه قزوین استعداد سرمایه گذاری دارد طی سال های اخیر واحدهای تولیدی جدید نیز به این مجموعه اضافه شده است، ولی نبود بودجه لازم برای بازسازی تکنولوژی، صنایع  و ماشین آلات سبب میشود تا برخی از کارگاه ها به بحران تعطیلی کشیده شوند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: زمانیکه که کارگاه ها با تکنولوژی خوب، بروزرسانی نمیشوند کیفیت تولیدات پایین آمده و جای خود را در بازار به محصولات با کیفیت خارجی می دهد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet