حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 16:32:00
سرویس استان ها
منتظری تاکید کرد:

توسعه استان گلستان نیازمند حمایت ویژه از چرخه تولید است

نماینده مردم گرگان در مجلس با بیان اینکه توسعه استان گلستان نیازمند حمایت ویژه از چرخه تولید است، گفت: برای سرمایه گذاران دلسوز باید فرش قرمز پهن کنیم.
توسعه استان گلستان نیازمند حمایت ویژه از چرخه تولید است نماینده مردم گرگان در مجلس با بیان اینکه توسعه استان گلستان نیازمند حمایت ویژه از چرخه تولید است، گفت: برای سرمایه گذاران دلسوز باید فرش قرمز پهن کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107951590598.jpg توسعه,استان,گلستان,نیازمند,حمایت,ویژه,از,چرخه,تولید,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا منتظری، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مراسم  بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی استان که در سالن اجتماعات استانداری گلستان برگزار شد اظهار داشت: در شرایط کنونی یکی از مهم‌ترین نکات توجه به مصالح ملی است و بدون توجه به آن روی تحول را نخواهیم دید، همه باید دست به دست هم دهیم و غبار محرومیت را از سیمای استان گلستان پاک کنیم.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ سرمایه‌ای مهم‌تر از سرمایه اجتماعی نیست، افزود: سرمایه اجتماعی به دلیل ضعف ما مدیران در حال کاهش است و قوه مجریه بیشترین نقش را در جذب سرمایه اجتماعی دارد.

وی ادامه داد: باید حداقل از سرمایه خودمان برای تکریم ارباب رجوع استفاده کنیم و با اخلاق، مهرورزی و تکریم، رضایت جامعه را افزایش دهیم.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران افزود: بدون توجه به تولید و حضور سرمایه گذاران و فقط با تکیه بر منابع دولتی نمی‌توانیم مشکلات را حل کنیم.

 نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با بیان اینکه  توسعه استان  گلستان نیازمند حمایت  از چرخه تولید است ادامه داد: برای سرمایه گذاران دلسوز باید فرش قرمز پهن کنیم زیرا تصویر خوبی از حضور سرمایه گذاران در استان وجود ندارد و به همین منظور باید چتر حمایتی را وسیع‌تر کنیم.

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet