حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 07:58:00
سرویس سیاسی
رشیدی با اشاره به تنها ماندن آمریکا در اجرای مکانیسم ماشه:

آمریکایی‌ها در نظام بین‌الملل با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شده‌اند

نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: آمریکایی‌ها باید بدانند که دوران بزن در رویی گذشته است و می‌بایست دست از این اقدامات نابخردانه خود بردارند و راه منطقی را در پیش بگیرند.
آمریکایی‌ها در نظام بین‌الملل با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شده‌اند نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: آمریکایی‌ها باید بدانند که دوران بزن در رویی گذشته است و می‌بایست دست از این اقدامات نابخردانه خود بردارند و راه منطقی را در پیش بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006107492850734.jpg آمریکایی‌ها,در,نظام,بین‌الملل,با,شکست,مفتضحانه‌ای,مواجه,شده‌اند Icana

جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دست و پا زدن‌های آمریکا برای بازگشت تحریم‌ها علیه کشورمان اشاره کرد و گفت: آمریکا پس از شکست های پی در پی در شورای امنیت سازمان ملل در زمینه ایجاد اجماع علیه ایران، در نظام بین‌الملل با شکست مفتضحانه‌ای مواجه شده و این حقیقتی است که نمی‌شود آن را انکار کرد.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکایی‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا تحریم‌های ضد ایرانی را بازگردانند اما همگان مشاهده کردند که حتی همپیمانان ایالات متحده نیز با این ترامپ همراهی نکردند.

وی با اشاره به عدم همراهی اروپایی ها با اجرای مکانیسم ماشه، افزود: این انتظار از اروپایی‌ها می‌رود که در ادامه نیز برمواضع خود پافشاری کنند.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: در حقیقت تمام تحریم‌ها علیه کشورمان وجود دارد و ما تحت شدیدترین فشارهای اقتصادی هستیم، اما آمریکایی‌ها می‌خواهند تحریم‌ها را روی کاغذ هم نوشته باشند و هدف از این اقدامات نیز بهره‌برداری تبلیغاتی ترامپ برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آمریکایی‌ها باید متوجه شده باشند که دوران استعمارگری و سلطه‌گری به اتمام رسیده و می‌بایست دست از یاغی‌گری‌ها بردارند و بدون شک اینچنین اقداماتی  آمریکا را نزد جهانیان منفورتر از گذشته کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet