حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 17:23:26
سرویس اقتصادی
حسینی نشست امروز کمیسیون عمران مجلس را تشریح کرد:

بررسی جزئیات طرح جهش تولید مسکن با حضور اعضای شورای نگهبان/رسیدگی به نحوه تأمین منابع مالی و اراضی مورد نیاز طرح

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
بررسی جزئیات طرح جهش تولید مسکن با حضور اعضای شورای نگهبان/رسیدگی به نحوه تأمین منابع مالی و اراضی مورد نیاز طرح سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905100575132157.jpg بررسی,جزئیات,طرح,جهش,تولید,مسکن,با,حضور,اعضای,شورای,نگهبان/رسیدگی,به,نحوه,تأمین,منابع,مالی,و,اراضی,مورد,نیاز,طرح Icana

البرز حسینی سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 6 مهرماه) کمیسیون متبوعش، گفت: در هفته گذشته کلیات طرح جهش تولید و تأمین مسکن در صحن علنی مجلس مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و پس از آن طرح مذکور برای بررسی بیشتر به کمیسیون عمران ارجاع شد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز کمیسیون عمران مجلس با حضور مسئولان بانک‌ها، وزارت راه و شهرسازی و اعضای محترم شورای نگهبان، برخی از مفاد طرح جهش تولید و تأمین مسکن مورد بحث و بررسی قرار گرفت، عمده مباحث مطروحه در جلسه امروز موضوع تأمین منابع مالی و تأمین اراضی برای تولید انبوه مسکن بود.

وی گفت: یکی از دغدغه های اعضای محترم شورای نگهبان درباره طرح مذکور این بود که منابع در نظر گرفته شده برای اجرای طرح کافی نیست، از این رو مقرر شد که مستندات و برنامه ریزی های صورت گرفته در نشست آتی کمیسیون با حضور آن ها بررسی شود.

حسینی افزود: یکی دیگر از موارد، موضوع تأمین اراضی برای تولید مسکن بود، اعضای شورای نگهبان معتقد بودند که نمی توان اراضی را به عنوان منابع مالی دولتی به مردم واگذار کرد، در نشست امروز توضیحات لازم در این رابطه ارائه شد.

وی ادامه داد: امیدوارم که بررسی طرح جهش تولید و تأمین مسکن در کمیسیون عمران تا روز سه شنبه به اتمام برسد، تا طرح هر چه سریع تر برای بررسی جزئیات به صحن علنی ارسال شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet