حلول ماه ربیع الاول
1399/07/06 18:46:23
سرویس سیاسی
علیرضابیگی:

تخریب مجلس، ادامه سناریویی که قبل از انتخابات شکل گرفت/ جریانی به دنبال ناامید کردن مردم است

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تخریب این روزهای مجلس را ادامه سناریویی دانست که پیش از انتخابات دور یازدهم مجلس تعریف شده و به دنبال ناامید کردن مردم هستند.
تخریب مجلس، ادامه سناریویی که قبل از انتخابات شکل گرفت/ جریانی به دنبال ناامید کردن مردم است عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تخریب این روزهای مجلس را ادامه سناریویی دانست که پیش از انتخابات دور یازدهم مجلس تعریف شده و به دنبال ناامید کردن مردم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201611109802603183.jpg تخریب,مجلس،,ادامه,سناریویی,که,قبل,از,انتخابات,شکل,گرفت/,جریانی,به,دنبال,ناامید,کردن,مردم,است Icana

احمد علیرضا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به تخریب‌های سازماندهی شده علیه مجلس یازدهم شورای اسلامی، گفت: مردم امید فراوانی به مجلس یازدهم دارند و در عین حال جریانی تمام سعی خود را معطوف کرده تا مردم را ناامید و روحیات مردم را مأیوس کند. همه تخریب ها در راستای ایجاد خلل در کارآمدی مجلس رخ می دهد تا  نقش مجلس در دوره حساس و تاریخی کنونی انقلاب را به حداقل برسانند یا از بین ببرند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی افزود: این سناریو قبل از انتخابات مجلس یازدهم شکل گرفته و اجرایی شده است. وقتی دولت بر خلاف رویه چهار دهه گذشته کشور که تلاش می‌کرد تا میزان مشارکت مردم در انتخابات را افزایش دهد، ایام نزدیک به انتخابات قیمت بنزین را افزایش داد لذا وقایع تلخی به وقوع پیوست، انسان‌هایی کشته شدند و ناامنی‌هایی را شاهد بودیم.

وی ادامه داد: بنابراین ما بر مبنای این سناریو شاهد کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی بودیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر اساس این سناریو مشروعیت و اقدامات مجلس یازدهم باید زیر سوال رود، لذا این روزها شاهد بیان موضوعات مختلفی هستیم. این شرایط مسئولیت نمایندگان مجلس را خطیر کرده است و نمایندگان با هوشیاری بیش از پیش باید آنها را ناامید کنند و اسباب دلگرمی مردم ایران باشند.

علیرضا بیگی یادآور شد: این سناریو شکل گرفت تا ضعف های مجلس دهم که نماد وکیل دوله‌ها بود و ضعف هایی داشت، کم رنگ‌تر شود. این در حالی است که مجلس یازدهم تلاش‌های خوبی را انجام داده تا به نتایج مثبتی برای زندگی مردم دست پیدا کنیم.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه از سوی دیگر مشکل مجلس یازدهم مقطع کنونی و محدودیت‌هایی است که به واسطه فعالیت سال آخر دولت وجود دارد. این سناریو نیز برای همین مقطع است تا دولت در سال پایانی فعالیت خود، روزها را بدون دردسر و چالش سپری کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet