خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 10:10:34
سرویس سیاسی
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس:

هنوز اطلاعی از حضور یا عدم حضور روحانی در جلسه رای اعتماد رزم حسینی نداریم

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: تا این لحظه درخواستی مبنی بر سخنرانی رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد وزیر صمت از طریق ویدئوکنفرانس نداشته‌ایم.
هنوز اطلاعی از حضور یا عدم حضور روحانی در جلسه رای اعتماد رزم حسینی نداریم سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: تا این لحظه درخواستی مبنی بر سخنرانی رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد وزیر صمت از طریق ویدئوکنفرانس نداشته‌ایم. https://cdn.icana.ir/d/019/201808108560704244.jpg هنوز,اطلاعی,از,حضور,یا,عدم,حضور روحانی,در,جلسه,رای,اعتماد,رزم,حسینی,نداریم Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تا کنون درخواستی مبنی بر سخنرانی رئیس جمهور در جلسه رأی اعتماد وزیر صمت به صورت ویدئوکنفرانس دریافت نکرده ایم، گفت: هنوز اطلاعی از حضور یا عدم حضور روحانی در این جلسه نداریم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: طبق قانون آیین نامه داخلی مجلس، تنها رئیس جمهور می‌تواند از سوی دولت در جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی سخنرانی کند.

گفتنی است، علیرضا سلیمی نیز در گفت و گوی دیگری با خانه ملت، بیان داشت که درخواست ارائه سخنرانی رئیس جمهور در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت از طریق ویدئوکنفرانس، به صورت شفاهی از سوی حسینعلی امیری معاون پارلمانی ریاست جمهوری مطرح شد که با این درخواست موافقت نشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet