روز مجلس
1399/07/07 09:17:00
سرویس استان ها
بابایی کارنامی خواستار شد:

جاده دودانگه به ساری؛ نیازمند رسیدگی ویژه و آسفالت ریزی

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس از جاده دودانکه به ساری به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرده و خواستار رسیدگی ویژه و آسفالت ریزی این جاده شد.
جاده دودانگه به ساری؛ نیازمند رسیدگی ویژه و آسفالت ریزی نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس از جاده دودانکه به ساری به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرده و خواستار رسیدگی ویژه و آسفالت ریزی این جاده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108092254136.jpg جاده,دودانگه,به,ساری؛,نیازمند,رسیدگی,ویژه,و,آسفالت,ریزی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورد و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی از طرح آسفالت جاده خاکی لاجیم به ساری(سنگ بن) و لاجیم به دودانگه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم طی این بازدید و با بیان اینکه انجام هر چه سریع تر طرح آسفالت جاده لاجیم به سنگ بن ساری و لاجیم به دودانگه نقش موثری در پیشرفت و آبادانی در حوزه جنوب ساری دارد، افزود: با عبور مسافران و گردشگران در این مسیر ،ضمن بهره مندی از این جاده جنگلی که موهبت عظیم خداوندی است، به جهت اشتغال زایی و با نگاه گردشگری و توسعه خدماتی نیز در جنوب شهر ساری برای مردم این منطقه دستاورد بسیار مهم و خوبی خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این جاده اتصال بین دودانگه و ساری را بهینه تر کرده و از نظر کمی و کیفی این جاده موثر واقع خواهد شد، با تاکید بر نگاه پدافندی نیز از این جاده به عنوان پدافند غیرعامل یاد کرد و افزود: اگر جاده های اصلی به تهران ،به خطر بیفتد ،این جاده فرعی میتواند از نظر کمی و کیفی راه بسیار موثری واقع شود.

وی همچنین با اشاره به دستور صادر شده از وزیر نفت ،در خصوص تامین اعتبارات و اقدامات لازم برای احداث و تکمیل جاده لاجیم بیان کرد :برای برآورد هزینه این طرح و اقدام عملی، جلسه اجرایی در هفته آینده ترتیب داده شده و با پیگیری دقیق و با سرعت و کیفت بالا، مردم عزیز از دستاورد های انجام این طرح بهره مند خواهند شد./
 
پایان پیام
کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet