خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/07/07 10:14:00
سرویس استان ها
رضایی خواستار شد:

لزوم تامین مالی و تسریع در تکمیل سد دالکی

نماینده مردم دشتستان در مجلس خواستار تامین مالی و تسریع در تکمیل سد دالکی در دیدار با وزیر نیرو شد.
لزوم تامین مالی و تسریع در تکمیل سد دالکی نماینده مردم دشتستان در مجلس خواستار تامین مالی و تسریع در تکمیل سد دالکی در دیدار با وزیر نیرو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106016106341.jpg لزوم,تامین,مالی,و,تسریع,در,تکمیل,سد,دالکی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان و عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با دکتر اردکانیان وزیر نیرو در خصوص پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه خود دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم با اشاره به دیدار خود با وزیر نیرو گفت: پس از طرح مشکلات حوزه آب و برق در دشتستان، وزیر نیرو وعده رفع این مشکلات را داد.

وی اظهار کرد: تکمیل سد دالکی، افزایش کمیت و کیفیت آب شرب و کشاورزی در دشتستان و همچنین رفع مشکلات حوزه برق و توسعه زیرساخت‌ها از مهمترین دغدغه‌های مردم دشتستان است که پیگیری زیادی را در این زمینه داشته‌ایم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: به منظور پیگیری برای رفع این مشکلات، دیروز در جلسه‌ای در وزارت نیرو با حضور وزیر نیرو، معاونین وزیر و مدیران مربوطه مسایل شهرستان در حوزه آب و برق یک به یک مطرح و بررسی شد.

رضایی، تکمیل سد دالکی را به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های شهرستان و استان دانست و ادامه داد: چند راهکار را برای تامین مالی سد و تسریع در تکمیل سد دالکی مطرح کردیم.

وی با اشاره به پیگیری اجرای طرح تحول نخیلات به عنوان طرح مشترک وزارت نیرو و جهاد کشاورزی، خاطرنشان کرد: سد دهرود از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح و خواستار احداث آن شدیم.

رضایی گفت: موضوع مخازن آب و آبشیرین‌کن‌های شهرستان دشتستان (برازجان، سعدآباد، آبپخش، دالکی، دهقاید) از دیگر مسایٔلی بود که در این نشست مطرح و خواستار تسریع در اجرای آن شدیم.

 نماینده دشتستان با انتقاد از صدور قبوض برق با قیمت‌های بالا در ماه‌های اخیر افزود: ایجاد پست‌های برق جدید در چند نقطه شهرستان و احداث پست‌های هوایی در شهرها و روستاهای دشتستان و رفع مشکلات ضعف ولتاژ و توسعه شبکه برق‌رسانی از دیگر مسایٔلی بود که مطرح و خواستار رسیدگی شدیم.

وی اضافه کرد: وزیر نیرو و معاونین و مدیران حوزه‌های آب و برق برای رفع مسایٔل مطرح‌‌شده و تسریع در بهبود وضعیت آب و برق شهرستان دشتستان قول دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet