حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 13:34:34
سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به حقایقی درباره دناپلاس و واکسن آنفلوآنزا:

توپخانه تخریب قوه مقننه، ماه‌ها قبل از آغاز مجلس یازدهم تجهیز شده بود

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به حاشیه‌سازی‌های اخیر علیه مجلس گفت: بخشی از این حواشی از سوی دولت و بخشی دیگر از سوی تشکل‌های سیاسی شکست خورده در انتخابات سازماندهی می‌شود.
توپخانه تخریب قوه مقننه، ماه‌ها قبل از آغاز مجلس یازدهم تجهیز شده بود عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به حاشیه‌سازی‌های اخیر علیه مجلس گفت: بخشی از این حواشی از سوی دولت و بخشی دیگر از سوی تشکل‌های سیاسی شکست خورده در انتخابات سازماندهی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg توپخانه,تخریب,قوه,مقننه،,ماه‌ها,قبل,از,آغاز,مجلس,یازدهم,تجهیز,شده,بود Icana

علیرضا سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حاشیه سازی های اخیر علیه مجلس یازدهم گفت: تخریب مجلس یازدهم قبل از 7 خرداد 99 کلید خورد که به صورت سازماندهی شده بخشی از سوی دولت و بخشی از طریق تشکل های سیاسی شکست خورده در انتخابات انجام شد تا مجلس یازدهم را ناکارآمد جلوه دهد و زیباکلام نیز یکی از این افراد بود که یک ماه پیش از انتخابات مجلس، تخریب آن را آغاز کرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بسیاری از موارد مورد تخریب مجلس واقعیت نداشت، عنوان کرد: برای مثال صرفا برای رتق و فتق، خودرو به نمایندگان تخصیص یافت و سندی به نام کسی زده نشد و به صورت امانی بود.

وی در ادامه با بیان اینکه هزینه های میلیاردی که در دوره های قبل در مجلس صورت می گرفت را در مجلس فعلی نداریم، اظهار داشت: واکسن آنفلوآنزا را نیز دولت برای مجلس فرستاد که مجلس نیز این واکسن ها را که صرفا حواله آن ارائه شده بود را پس فرستاد و گفتنی است که این مسأله از جایی آغاز شد که مجلس تلاش داشت به موضوع کوتاهی دولت در واردات واکسن آنفلوآنزا ورود کند لذا این حاشیه به سرعت برای قوه مقننه ایجاد شد.

سلیمی در ادامه به برخی معضلات موجود در کشور که بلاتکلیف مانده است اشاره کرد و یادآور شد: دولت باید پاسخ دهد مسئول افزایش قیمت 500 درصدی مسکن و دلار 30 هزار تومانی کیست و چرا هنوز مشاغل وعده داده شده ایجاد نشده و یک میلیارد دلاری که برای درمان کرونا برداشت شد، به کجا رسید؟

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در ادامه با بیان اینکه برخی قصد دارند مجلس را دچار حواشی کنند اما نمایندگان برای برون رفت از مشکلات عزم خود را جزم کرده اند، اظهار داشت: مجلس طرح و برنامه مفصلی آماده کرده و عمده آنها درباره معیشت است لذا برخی افراد می دانند اگر مجلس با رویکرد فعلی با قدرت عمل کند شیرینی خدمت را مردم حس خواهند کرد و نمی خواهند این موضوع به نام مجلس تمام شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه توپخانه تخریب مجلس از ماه ها قبل از آغاز مجلس تجهیز شده بود، خاطرنشان کرد: 7 ماه و شش روز است رئیس جمهور در قرنطینه به سر می برد و حتی در جلسه رأی اعتماد وزیر خود حضور نیافت در حالی که نمایندگان مجلس با رعایت پروتکل های بهداشتی در مجلس حاضر می شوند و برای حل مشکل معیشتی مردم تلاش می کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet