حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 12:35:28
سرویس فرهنگی
فلاحی در تشریح نشست کمیسیون آموزش مطرح کرد

پاسخگویی حاجی‌میرزایی به 7 سئوال نمایندگان در کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش به ۷ سئوال در نشست امروز کمیسیون خبر داد که توضیحات به تعداد ۴ سئوال از دیدگاه نمایندگان سئوال کننده قانع کننده تلقی شد.
پاسخگویی حاجی‌میرزایی به 7 سئوال نمایندگان در کمیسیون آموزش سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از پاسخگویی وزیر آموزش و پرورش به 7 سئوال در نشست امروز کمیسیون خبر داد که توضیحات به تعداد 4 سئوال از دیدگاه نمایندگان سئوال کننده قانع کننده تلقی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg پاسخگویی,حاجی‌میرزایی,به,7,سئوال,نمایندگان,در,کمیسیون,آموزش Icana

احمد حسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز (دوشنبه ۷ مهر) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، عنوان کرد: نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان تشکیل شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سئوال حبیب الله دهمرده نماینده زابل در خصوص عملکرد سیاسی برخی از مدیران آموزش و پرورش بود؛ سئوال رحمت اله نوروزی نماینده علی آباد درباره احتساب سوابق تحصیلی به جای برگزاری کنکور بود و همچنین سئوال جلیل مختار نماینده آبادان درخصوص برخی تخلفات مالی در آموزش و پرورش مطرح شد که پاسخ وزیر برای نمایندگان سئوال کننده قانع کننده نبود و چند هفته فرصت به وزیر برای ارائه مستندات لازم به نمایندگان اعطا شد.

وی افزود: در ادامه نشست امروز، سئوال دیگری از رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد درباره سرانه مدارس مطرح شد و همچنین سئوالی از مهدی طغیانی نماینده اصفهان درباره جذب نیروی انسانی در آموزش و پرورش بیان شد که پاسخ وزیر به این دو سئوال قانع کننده بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس یادآور شد: همچنین پاسخ وزیر به سئوال جلال محمودزاده نماینده مهاباد درباره ناتوانی آموزش و پرورش در آموزش به کودکان استثنایی در کشور و سئوال روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز درباره نابسامانی و خطاهای فاحش در آزمون ورودی استعدادهای درخشان تابستان 99 برای نمایندگان سئوال کننده قانع کننده تلقی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet