حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 14:39:01
سرویس اقتصادی
فیروزی:

مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید/ بهبود معیشت و رفع مشکلات اقتصادی اولویت کاری وکلای ملت

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید، گفت: محور فعالیت‌های مجلس مسائل اقتصادی است و تدوین طرح‌هایی مانند جهش تولید مسکن، توزیع قیر رایگان برای راه‌های روستایی، عرضه خودرو در بازار و خرید تضمینی محصولات کشاورزی گواه این ادعا است.
مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید/ بهبود معیشت و رفع مشکلات اقتصادی اولویت کاری وکلای ملت سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید، گفت: محور فعالیت‌های مجلس مسائل اقتصادی است و تدوین طرح‌هایی مانند جهش تولید مسکن، توزیع قیر رایگان برای راه‌های روستایی، عرضه خودرو در بازار و خرید تضمینی محصولات کشاورزی گواه این ادعا است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101616635334.jpg مجلس,یازدهم,از,حواشی,دوری,می‌جوید/,بهبود,معیشت,و,رفع,مشکلات,اقتصادی,اولویت,کاری,وکلای,ملت Icana

حجت‌اله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به هجمه‌های صورت گرفته علیه مجلس یازدهم، گفت: هرچند همزمان با آغاز به کار مجلس، هجمه‌های بسیاری علیه وکلای مردم در خانه ملت ایجاد شد اما این انتقادات غیرمنصفانه تاثیری در عملکرد نمایندگان نداشته و آن‌ها بهبود معیشت و رفع مشکلات اقتصادی را اولویت کاری خود دانسته و در راستای تحقق آن تلاش می‌کنند.

محور فعالیت‌های مجلس یازدهم مسائل اقتصادی است

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به مجلس یازدهم امید بسیار دارند، افزود: محور فعالیت‌های مجلس یازدهم مسائل اقتصادی است و تدوین طرح‌هایی مانند جهش تولید مسکن، توزیع قیر رایگان برای راه‌های روستایی، عرضه خودرو در بازار، خرید تضمینی محصولات کشاورزی و ....گواه این ادعا است.

مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید

فیروزی با بیان اینکه مجلس یازدهم از حواشی دوری می‌جوید، اضافه کرد: از آنجایی که دولت کارنامه موفقی در دوره 7 ساله خود ندارد، برخی در تلاش است نشان دهد که مجلس یازدهم، انقلابی نیست.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه برخی در تلاش‌اند مجلس را وارد حاشیه کنند تا از کار اصلی خود باز بماند در حالیکه نمایندگان با هشیاری از تحقق این هدف جلوگیری می کنند، ادامه داد: نمایندگان علیرغم تمام هجمه‌ها از موضوعات اصلی و مشکلات مردم غافل نشده و به جای حواشی به متن قضیه می‌پردازند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet