حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 13:23:09
سرویس سیاسی
نوش آبادی:

باشگاه تحریمی‌ها صدمات ناشی از تحریم ظالمانه آمریکا را جبران می‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است باشگاه تحریمی‌ها در صورت تأسیس و دنبال کردن اهداف اقتصادی می‌تواند تبدیل به یک قدرت در عرصه بین‌الملل شود.
باشگاه تحریمی‌ها صدمات ناشی از تحریم ظالمانه آمریکا را جبران می‌کند عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است باشگاه تحریمی‌ها در صورت تأسیس و دنبال کردن اهداف اقتصادی می‌تواند تبدیل به یک قدرت در عرصه بین‌الملل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105759453688.jpg باشگاه,تحریمی‌ها,صدمات,ناشی,از,تحریم,ظالمانه,آمریکا,را,جبران,می‌کند Icana

حسین نوش آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تأسیس باشگاه های تحریمی ها می تواند فرصتی برای همگرایی بین المللی در راستای دفاع از حقوق ملت ها باشد، گفت: کشورهای مورد تحریم آمریکا ذیل این باشگاه می توانند از ظرفیت یکدیگر برای مقابله با آسیب های تحریم استفاده کنند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی به عنوان آسیب دیده ترین کشور به خاطر تحریم های ظالمانه می تواند ابتکار عمل تأسیس باشگاه تحریمی ها را به دست بگیرد، اظهار داشت: روسیه، چین و کشورهای مختلفی از سراسر دنیا آمادگی پذیرش حضور در این باشگاه را دارند.

حسین نوش آبادی

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که کشورهای مختلفی از قاره های مختلف مورد تحریم آمریکا واقع شده اند، عنوان کرد: این موضوع در کنار آسیب های خود، ظرفیت بی نظیری ایجاد کرده تا همگرایی میان کشورها ایجاد شود تا ضمن شکستن اثر تحریم ها، با همکاری، تبادل و تعامل بیشتر در حوزه های اقتصادی برای جبران کاستی ها و صدمات ناشی از تحریم کمک کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر چنین باشگاهی در عرصه بین الملل شکل بگیرد قطعا می تواند در ارتباطات بین المللی در حوزه های مالی، اقتصادی و تجاری با تبیین یک نقشه راه، چارچوبی برای همکاری ها ایجاد کند و تمام کشورهای عضو این نهاد تبدیل به یک قدرت در عرصه بین الملل شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet