حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 15:17:47
سرویس سیاسی
رضوانی با اشاره به هجمه‌های سازماندهی شده علیه مجلس:

مجلس در مسیر خدمتگزاری به مردم دلسرد نخواهد شد/ تخریب‌کنندگان تیرشان به سنگ خواهد خورد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس با اعتقاد بر اینکه جریاناتی که دست به تخریب مجلس زده‌اند باید متوجه باشند که تیرشان به سنگ خواهد خورد زیرا نمایندگان انقلابی با اینگونه هجمه‌ها دست از خدمتگزاری به مردم بر نخواهند داشت.
مجلس در مسیر خدمتگزاری به مردم دلسرد نخواهد شد/ تخریب‌کنندگان تیرشان به سنگ خواهد خورد نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس با اعتقاد بر اینکه جریاناتی که دست به تخریب مجلس زده‌اند باید متوجه باشند که تیرشان به سنگ خواهد خورد زیرا نمایندگان انقلابی با اینگونه هجمه‌ها دست از خدمتگزاری به مردم بر نخواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103363253621.jpg مجلس,در,مسیر,خدمتگزاری,به,مردم,دلسرد,نخواهد,شد/,تخریب‌کنندگان,تیرشان,به,سنگ,خواهد,خورد Icana

غلامحسین رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تخریب‌های برنامه‌ریزی شده برخی از جریانات سیاسی علیه مجلس اشاره کرد و گفت: کسانی که انتقاداتی را علیه مجلس وارد می‌کنند از یک طبقه خاص نیستند؛ چرا که برخی از این‌ها مردم عادی هستند و این حق را نیز دارند که نسبت به رفتار مسئولان حساسیت نشان دهند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در ادامه افزود: معتقدم مسئولان باید در استفاده از امکانات بیت‌المال عملکرد صحیح داشته باشند؛ بنابراین اگر مردم توقع و انتقاداتی را نسبت به مسئولان دارند یک مبحث صحیح است، اما هجمه‌های صورت گرفته علیه مجلس از سوی برخی از جریانات خاص انجام می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با تاکید بر اینکه جریاناتی که دست به تخریب مجلس می‌زنند بدون شک از ترکیب مجلس یازدهم نگرانند، زیرا می‌دانند که نمایندگان فعلی به دنبال سیاسی‌کاری نبوده بلکه پیگیر حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم هستند.

وی در ادامه افزود: البته این افراد با رفتارهای کینه‌توزانه دست به چنین تخریب‌هایی می‌زنند؛ چرا که مردم در اسفندماه گذشته پاسخ دندانشکنی به آنها دادند.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تخریب‌کنندگان مجلس باید بدانند که دست به هر اقدامی بزنند؛ قطعا نمایندگان از خدمتگزاری به مردم دلسرد نخواهند شد و با گام‌های محکم‌تری در جهت رفع مشکلات قدم برخواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet