حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 14:44:54
سرویس حوزه ریاست
دکتر قالیباف:

آتش‌نشانان قهرمانانی بی‌نام و نشان هستند

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی در صفحه اینستاگرام خود از آتش‌نشانان به عنوان قهرمانانی بی‌نام و نشان یاد کرد که اگر نحوه ارائه خدماتشان الگوی مسئولان قرار می‌گرفت امروز شاهد تنگنای اقتصادی مردم نبودیم.
آتش‌نشانان قهرمانانی بی‌نام و نشان هستند رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی در صفحه اینستاگرام خود از آتش‌نشانان به عنوان قهرمانانی بی‌نام و نشان یاد کرد که اگر نحوه ارائه خدماتشان الگوی مسئولان قرار می‌گرفت امروز شاهد تنگنای اقتصادی مردم نبودیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105132134910.jpg آتش‌نشانان,قهرمانانی,بی‌نام,و,نشان,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تبریک به مناسبت روز آتش‌نشان، از آنها به عنوان قهرمانانی بی‌نام و نشان یاد کرد که خود را وقف ارائه خدمت به مردم کرده‌اند.

متن پیام رییس مجلس شورای اسلامی که در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده است، به شرح زیر است:

زندگی آتش‌نشانان وقف خدمت به مردم و تمام فکر و ذکر آنها رفع مشکلات آنهاست. چه افرادی که هر روز در اضطرار و سختی، وقتی صدای آژیر ماشین‌های آتش‌نشانی را می‌شوند دلشان قرص می‌شود که تنها نیستند.

اگر هر کسی که مسئولیت و وظیفه‌ای دارد مثل این قهرمانان بی‌نام و نشان، خود را وقت خدمت واقعی و موثر به مردم و حمایت از آنها می‌کرد، شاید بسیاری از مشکلات اقتصادی، اینچنین معیشت مردم را در تگنا قرار نمی‌داد.

هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و خدمات ایمنی بر همه آتش نشانان ایثارگر، وظیفه‌شناس، مردم دوست و مهربان مبارک./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet