حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 09:44:00
سرویس اقتصادی
طاهری:

طرح تامین کالاهای اساسی از کوچک شدن بیشتر سفره خانوار جلوگیری می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تصویب و اجرای طرح تامین کالاهای اساسی به بهبود معیشت مردم کمک کرده و تا حدودی از کوچک شدن بیشتر سفره خانوارها جلوگیری می‌کند.
طرح تامین کالاهای اساسی از کوچک شدن بیشتر سفره خانوار جلوگیری می‌کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تصویب و اجرای طرح تامین کالاهای اساسی به بهبود معیشت مردم کمک کرده و تا حدودی از کوچک شدن بیشتر سفره خانوارها جلوگیری می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101730934135.jpg طرح,تامین,کالاهای,اساسی,از,کوچک,شدن,بیشتر,سفره,خانوار,جلوگیری,می‌کند Icana

مصطفی طاهری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره طرح تامین کالاهای اساسی، گفت: هرچند باید با راهکارهای بلندمدت به دنبال حل ریشه‌ای مشکلات اقتصادی بود اما در شرایط کنونی که مردم در مضیقه بوده و مشکلات اقتصادی به دلیل برخی ناکارآمدی‌ها روبه روز افزایش می‌یابد، طرح تامین کالاهای اساسی روزنه‌ی امیدی برای مردم خواهد بود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تاکید نمایندگان برای ضرورت تصویب طرح کالاهای اساسی بی سابقه است، افزود: در جلسه مجلس، طرح تامین کالاهای اساسی با 200 رای در اولویت دستورکار صحن علنی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: تصویب و اجرای طرح تامین کالاهای اساسی به بهبود معیشت مردم کمک کرده و تا حدودی از کوچک شدن بیشتر سفره خانوارها جلوگیری می‌کند اما باید به این نکته نیز توجه شود که حل ریشه‌ای مشکلات اقتصادی درگرو اصلاح نظام بانکی، افزایش درآمدهای مالیاتی، جهش تولید، اشتغال پایدار است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی که کرونا بسیاری از مشاغل را تعطیل کرده و از سوی دیگر تورم افزایش افسارگسیخته‌ای دارد، با تامین کالاهای اساسی موردنیاز دهک های پایین جامعه، دغدغه‌ی این بخش از جامعه کاهش می‌یابد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet