حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 15:03:00
سرویس استان ها
نجف زاده طی پیامی:

جسارت و ایثار آتش نشانان در بطن تاریخ حک شده است

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با بیان اینکه جسارت و ایثار آتش نشانان در بطن تاریخ حک شده است، گفت: آتش نشانان با فدا کردن جان و آسایش خود، امنیت را به زندگی دیگر هموطنان می بخشند.
جسارت و ایثار آتش نشانان در بطن تاریخ حک شده است نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با بیان اینکه جسارت و ایثار آتش نشانان در بطن تاریخ حک شده است، گفت: آتش نشانان با فدا کردن جان و آسایش خود، امنیت را به زندگی دیگر هموطنان می بخشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009105721177116.jpg جسارت,و,ایثار,آتش,نشانان,در,بطن,تاریخ,حک,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ،عادل نجف زاده نماینده مردم  خوی و چایپاره  در مجلس  در پیامی  روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پیامبرصلی الله علیه وآله:       مَن رَدَّ عَن قَومٍ مِنَ المُسلِمینَ عادِیَهَ ماءٍ أونارٍ وَجَبَت لَهُ الجَنَّه

(کسی که دسته ‏ای از مسلمانان را از خطر سیل یا آتش سوزی نجات دهد، بهشت بر او واجب می شود )

 

در زندگی ما انسانهایی وجود دارند که با فدا کردن جان و آسایش خود، امنیت را به زندگی همنوعانشان می بخشند تا امنیت کامل به زندگی آن ها هدیه دهند.

این انسان های فداکار آتش نشانانی هستند که برای بارها حماسه آفرینی کرده و از خود گذشتگی های بسیار تاریخی از خود به جای گذاشته اند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش در شهرها و روستاهای کشور که با از خود گذشتگی و ایثار جان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب دیدگان تلاش کرده اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان مردم عزیزمان همواره و در همه حال آماده خدمت و جان فشانی هستند تبریک عرض می نمایم و روز ملی آتش نشانی را به این مجاهدان تبریک عرض می نمایم.

 

دکتر عادل نجف زاده

نماینده مردم شهرستانهای خوی و چایپاره

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet