حلول ماه ربیع الاول
1399/07/07 16:34:44
سرویس اجتماعی
نادری

مجلس یازدهم بی اعتنا به هجمه‌ها در تلاش برای بهبود معیشت مردم است

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس بی‌اعتنا نسبت به سنگ‌اندازی و هجمه‌های ستادهای امنیتی و روانی داخلی و خارجی در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی مردم است.
مجلس یازدهم بی اعتنا به هجمه‌ها در تلاش برای بهبود معیشت مردم است نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس بی‌اعتنا نسبت به سنگ‌اندازی و هجمه‌های ستادهای امنیتی و روانی داخلی و خارجی در تلاش برای حل مشکلات اقتصادی مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104991227193.jpg مجلس,یازدهم,بی,اعتنا,به,هجمه‌ها,در,تلاش,برای,بهبود,معیشت,مردم,است Icana

احمد نادری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه هجمه‌ها علیه مجلس از نخستین روز فعالیت آن آغاز شد، گفت:  هجمه‌ها توسط مراکز امنیتی و روانی در داخل و خارج کشور هدایت می‌شود و کلیت دستور کار این مراکز و ستادها درگیر شدن مجلس با حاشیه‌ها است تا نتواند گفتمان" ما می‌توانیم "و توانمندی‌های بومی و داخلی را احیا و شکوفا کند.

عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی، افزود: هر روز شایعه‌ یا بازنمایی غلط از مساله‌ای در رسانه‌ها مطرح و با ضریب رسانه‌های داخلی و خارجی تلاش می‌کنند مجلس را از مسیر اصلی خود منحرف و خارج کنند که نمونه اخیر آن بحث واکسن آنفلوآنزا بود که دیدیم چگونه مجلس را مورد هجمه قرار دادند.

هیچکدام از نمایندگان در جریان واکسن آنفلوآنزا نبودند

عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه هیچکدام از نمایندگان در جریان واکسن آنفلوآنزا نبودند، گفت: واکسن‌ها طبق روال سابق برای مجلس جدید پیش‌بینی شد و در نهایت بازگردانده شدند در این رابطه می‌طلبد در مورد واکسن‌هایی که برای دولت و سایر نهادهای دولتی هم فرستاده می‌شود شفاف‌سازی شود.

رئیس فراکسیون مقابله با آسیب‌های اجتماعی ادامه داد: سنگ‌اندازی و هجمه‌ها با هدف ناامید کردن مجلس امید و انتظار است و دولت نتوانسته کارایی مناسب را برای حل مشکلات مردم داشته باشد و در عمل در حالت بی‌دولتی به سر می‌بریم؛ روز به روز بر تعداد فقرا افزوده می‌شود، دلار به مرز 30 هزار تومان رسیده و وضعیت سکه، خودرو و بازار به شدت بحرانی و در این رابطه دولت ناتوان است و بر سرپوش گذاشتن بر ناتوانی خود فرافکنی می‌کند.

مجلس نسبت به  بی‌هجمه و تخریب‌ها بی‌اعتنا است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم، یادآور شد: البته مجلس نسبت به این بی‌هجمه و تخریب‌ها بی‌اعتنا است و وکلای ملت با تصویب طرح‌ها و لوایحی در تلاش برای حمایت از اقشار ضعیف و بهبود وضعیت مردم هستند؛ طرح تامین کالاهای اساسی یکی از طرح‌های جدی اقتصادی مجلس است هر چند پیش‌بینی می‌کنیم دولت ما را همراهی نکند اما با تمامی توان کار را به جلو خواهیم برد و طرح‌های دیگری را هم برای بهبود معیشت مردم تدوین و تصویب خواهیم کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet