خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 10:20:00
سرویس استان ها
بدری خواستار شد:

لزوم تسریع در پروژه‌های عمرانی عشایری، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین آب شرب عشایر

دبیر فراکسیون عشایری مجلس بر لزوم تسریع در پروژه‌های عمرانی عشایری، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین آب شرب عشایر در دیدار با مدیران سازمان عشایر کشور تاکید کرد.
لزوم تسریع در پروژه‌های عمرانی عشایری، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین آب شرب عشایر دبیر فراکسیون عشایری مجلس بر لزوم تسریع در پروژه‌های عمرانی عشایری، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین آب شرب عشایر در دیدار با مدیران سازمان عشایر کشور تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg لزوم,تسریع,در,پروژه‌های,عمرانی,عشایری،,اعطای,تسهیلات,کم‌بهره,و,تامین,آب,شرب,عشایر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و دبیر فراکسیون عشایری مجلس شورای اسلامی از جلسه هیات رئیسه فراکسیون عشایری مجلس با رئیس و مدیران سازمان امور عشایر کشور در خصوص مسایل، مشکلات و دغدغه‌های عشایر کشور به ویژه عشایر غیور استان اردبیل خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این دیدار گفت: حقوق مالکانه عشایر دلاور مغان در پایاب سد خداآفرین، گرانی سرسام‌آور نهاده‌های دامی ازجمله علوفه، پایین بودن قیمت خرید دام از عشایر و لزوم خرید تضمینی با لحاظ قیمت تمام شده توسط دولت و قیمت پائین خرید شیر از عشایر غیور و تلاشگر موارد مهمی بود که در این جلسه مطرح شد.

وی افزود: همچنین مقرر شد درخصوص تسریع پروژه‌های عمرانی عشایری، اعطای تسهیلات کم‌بهره و تامین آب شرب عشایر اقدامات لازم صورت گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet