حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 13:43:00
سرویس استان ها
بابایی کارنامی:

اعتبارات لازم برای طرح های روستایی تامین شود

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس در بازدید از روستاهای حوزه انتخابیه خود خواستار تامین اعتبارات لازم برای طرح های روستایی شد.
اعتبارات لازم برای طرح های روستایی تامین شود نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس در بازدید از روستاهای حوزه انتخابیه خود خواستار تامین اعتبارات لازم برای طرح های روستایی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108092254136.jpg اعتبارات,لازم,برای,طرح,های,روستایی,تامین,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندرود و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی از روستاهای الیرد، زلم رودبار، خارخون و بابا کلا بازدید کرده و پیگیر مشکلات این روستا ها شد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این بازدید گفت: محوریت مشکلات روستای الیرد بابت آسفالت جاده منتهی به روستا، طرح هادی و آسفالت داخل روستا، مشکل شبکه اینترنت روستا، درخواست افزایش بافت جهت ساخت و ساز و عقب نشینی تیر برق ها با کمک اداره برق بوده که مقرر شد مسئولان امر مشکلات موجود را پیگیری و مرتفع کنند.

وی ادامه داد: محوریت مشکلات روستای زلم رودبار، بابت طرح هادی، مشکل کمبود امکانات مرکز بهداشت روستا، زیرسازی و آسفالت جاده خاکی داخل روستا به طول یک و نیم کیلومتر با اعتبار بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان، درخواست راه اندازی مجدد معدن شن و ماسه جهت تامین شن و ماسه مورد نیاز اهالی این روستا و دیگر روستاهای اطراف است که باید فرایند حل مشکلات در این روستا ها سریع تر صورت گیرد.

بابایی کارنامی بیان کرد: محوریت مشکلات روستای خوارخون، بابت طرح هادی روستا، مشکل ریزش جاده منتهی به روستا و پیچ غیر استاندارد و در خطر ریزش همچنین محوریت مشکلات روستای باباکلا، بابت طرح هادی روستا، لایه روبی حریم رودخانه وسط محل ، مشکل گاز کشی روستا که با پیگیری و تماس تلفنی حل شد و آسفالت از ورودی محل تا حسینیه از جمله مشکلاتی بود که  بخشدار محترم مسئول پیگیری این مصوبات شده و باید گزارشی از روند انجام این مصوبات به صورت ماهانه به دفتر ارتباط مردمی بنده ارسال شود تا با پیگیری مداوم این مصوبات، گام های موثری جهت رفع مشکلات این روستا ها برداشته شود.

نماینده مردم  ساری و میاندورد در مجلس یادآور شد: در دیدار با شورا و دهیاران بخش چهاردانگه نیز مشکلات دهیاران از جمله مشکلات بیمه و حقوق و دریافت اعتبار برای طرح های داخل روستا و سایر مشکلات در این زمینه مطرح شد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet