خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 08:48:00
سرویس استان ها
همتی خبر داد: :

موافقت وزارت نفت با تهیه 2 هزار تن قیر به قیمت دولتی برای آسفالت روکش جاده های شاهین دژ و تکاب

نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس از موافقت وزارت نفت با تهیه ۲ هزار تن قیر به قیمت دولتی برای آسفالت روکش جاده های شاهین دژ و تکاب خبر داد.
موافقت وزارت نفت با تهیه 2 هزار تن قیر به قیمت دولتی برای آسفالت روکش جاده های شاهین دژ و تکاب نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس از موافقت وزارت نفت با تهیه 2 هزار تن قیر به قیمت دولتی برای آسفالت روکش جاده های شاهین دژ و تکاب خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109162414495.jpg موافقت,وزارت,نفت,با,تهیه,2,هزار,تن,قیر,به,قیمت,دولتی,برای,آسفالت,روکش,جاده,های,شاهین,دژ,و,تکاب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حسن همتی نماینده مردم شاهین دژ و تکاب و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی از مکاتبه با وزیر نفت در خصوص مشکلات کمبود قیر برای آسفالت روکش جاده های شاهین دژ و تکاب خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این خصوص گفت: با توجه به اینکه جاده های مواصلاتی بین شهری و روستایی در شاهین دژ و تکاب از لحاظ آسفالت  در کیفیت بسیار پایینی  قرار داشته و بخش اعظمی از جاده های روستایی فاقد آسفالت است، لذا این وضعیت باعث ایجاد مشکلات جدی برای مردم شده است.

وی ادامه داد: در این خصوص مکاتبه و گفت‌وگوی های لازم با وزیر نفت صورت گرفت تا مشکلات کمبود قیر برای حل مشکلات آسفالت جاده ها مرتفع شود که خوشبختانه تهیه مقدار 2 هزار تن قیر به قیمت دولتی مورد موافقت وزیر نفت قرار گرفته و مقرر شد دستورات لازم در این خصوص صادر شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet