حلول ماه ربیع الاول
1399/07/09 09:07:00
سرویس استان ها
شجاعی تاکید کرد:

مشکلات آب شرب روستاهای سلطانیه حل شود

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس خواستار حل مشکلات آب شرب روستاهای سلطانیه از طریق حفر چاه شد.
مشکلات آب شرب روستاهای سلطانیه حل شود نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس خواستار حل مشکلات آب شرب روستاهای سلطانیه از طریق حفر چاه شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105235258725.jpg مشکلات,آب,شرب,روستاهای,سلطانیه,حل,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن شجاعی، نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه و عضو مجمع نمایندگان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی از روستای قیاسیه شهرستان سلطانیه دیدار و در خصوص مشکلات مردم با آنان به گفت‌وگو پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار صمیمانه با اهالی روستا، برخی از مردم، به نمایندگی از اهالی روستا به طرح مهم ترین معضلات و مشکلات خود پرداختند که از جمله آنها را می توان به مشکل تامین آب شرب روستا اشاره کرد.

وی ادامه داد: مسئولین شهرستان نیز به بیان نقطه نظرات خود پیرامون موارد مطرح شده پرداخته و در بحث مشکل آب شرب روستا نیز این وعده را به مردم روستا دادند که از روز دوشنبه هفته جاری با شروع حفر حلقه چاهی، مشکل تامین آب دو روستای قیاسیه و اسد آباد را حل نمایند.

 
گفتنی است؛در پایان جلسه حسن شجاعی ضمن بیان نکاتی پیرامون مشکلات موجود در روستا، از آقای رحمانی، فرماندار محترم شهرستان سلطانیه درخواست و تاکید نمود که شخصاً پیگیر حفر چاه و حل معضل آب این دو روستا باشند./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet