حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 09:41:06
سرویس صحن
در تذکری مطرح شد؛

دلخوش: نظر کمیسیون صنایع درباره وزیر پیشنهادی صمت شفاف نیست/قالیباف:نظر کمیسیون مثبت است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کاظم دلخوش مبنی بر عدم ارائه گزارشی شفاف در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت، گفت: نظر کمیسیون صنایع و معادن نسبت به وزیر پیشنهادی مثبت است و نظر کمیسیون در گزارش ارائه شده مشخص بود.
دلخوش: نظر کمیسیون صنایع درباره وزیر پیشنهادی صمت شفاف نیست/قالیباف:نظر کمیسیون مثبت است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کاظم دلخوش مبنی بر عدم ارائه گزارشی شفاف در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت، گفت: نظر کمیسیون صنایع و معادن نسبت به وزیر پیشنهادی مثبت است و نظر کمیسیون در گزارش ارائه شده مشخص بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201811109159546501.jpg دلخوش:,نظر,کمیسیون,صنایع,درباره,وزیر,پیشنهادی,صمت,شفاف,نیست/قالیباف:نظر,کمیسیون,مثبت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدکاظم دلخوش اباتری در نشست علنی امروز (سه شنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با استناد به مواد 202، 203، 204، 205، 206، خطاب به رئیس مجلس گفت: اینکه می فرمایید اخطارها و تذکرات در رابطه با اقدام غیرقانونی رئیس جمهور مبنی بر عدم حضور در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت خلاف آئین نامه داخلی مجلس نیست، جای تامل دارد چرا که براساس قانون باید یا آقای رئیس جمهور و یا معاون اول او در این جلسه حضور داشته باشند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براساس ماده 202 کمیسیون مرتبط با وزیر پیشنهادی باید اطلاعات دقیق درباره این فرد در صحن علنی ارائه کند اما گزارش ارائه شده نه مثبت بود و نه منفی بلکه سخنگوی محترم کمیسیون صنایع صرفا یک گزارش تحلیلی ارائه کردند.

وی خواستار ارائه گزارشی شفاف در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت از سوی کمیسیون صنایع شد تا نمایندگان نگاه شفافی در رأی دادن به وزیر پیشنهادی داشته باشند.

بنابراین گزارش رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده، گفت: نظر کمیسیون صنایع و معادن نسبت به وزیر پیشنهادی مثبت است و نظر کمیسیون در گزارش ارائه شده مشخص بود. همچنین معاون اول رئیس جمهور در جلسه حضور دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet