حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 10:26:57
سرویس صحن
ویس کرمی در مخالفت با وزیر پیشنهادی صمت:

مجلس یازدهم با هیچکس معامله نمی کند/ ایران در چند استان خلاصه نمی شود

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مجلس یازدهم بر سر یک خودروی معمولی ایرانی که به دلیل بی تدبیری دولت به یک رویا تبدیل شده، با هیچکس از جمله خودروسازان معامله نمی کند.
مجلس یازدهم با هیچکس معامله نمی کند/ ایران در چند استان خلاصه نمی شود نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مجلس یازدهم بر سر یک خودروی معمولی ایرانی که به دلیل بی تدبیری دولت به یک رویا تبدیل شده، با هیچکس از جمله خودروسازان معامله نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202007107578034952.jpg مجلس,یازدهم,با,هیچکس,معامله,نمی,کند/,ایران,در,چند,استان,خلاصه,نمی,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد ویس کرمی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه 8 مهر ماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: وزیر کسی است که بار را به دوش می کشد، باری که در حال حاضر باید به دوش بکشید، سنگین است و دلبستگی به برجام و وعده های پوچ نیز به آن اضافه شده است.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عزم جدی برای اینکه صنعت لرستان را از خاک بردارید، وجود ندارد، مردم لرستان می گویند صنعت ما را به دهه 50 بازگردانید. این وضعیت را همفکران شما در دوران اصلاحات و سازندگی به وجود آوردند؛ چرا باید استانی که 4 درصد سنگ های تزئینی دنیا در آن وجود دارد، برنامه ای نداشته باشد؟

وی با اشاره به اینکه قلعه گنج به بنیاد مستضعفان تعلق دارد، افزود: تحصیلات شما در حد لیسانس است و برازنده کشوری را این حجم از افراد تحصیل کرده نیست که ناخدایی را به کسی بسپارد که به علم روز و پژوهش تسلط ندارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه آیا دلبستگی شما به بخش خصوصی و فعالیت شما در واردات خودروهای سنگین به شما اجازه داوری در میان منافع مردم مظلوم ایران و غول های واردکننده را می دهد؟ تصریح کرد: گویا قصد دارید با مدیران فعلی کار کنید، با این وضعیت باید فاتحه صنعت لرستان را بخوانیم.

ویس کرمی با تاکید بر اینکه برنامه شما را در حد برنامه کسی که در حیطه صنعت استخوان خرد کرده باشد، نمی دانم و در اشراف شما نسبت به جزئیات آن تردید دارم، بیان کرد: عدم تجربه کاری شما در حیطه کار دولتی ما را نسبت به کشیده شدن امکانات کشور به نقاطی خاص نگران می کند.

وی با بیان اینکه گمان می کنم این مجلس به شما رأی اعتماد می دهد، اما بدانید ایران به چند استان خلاصه نمی شود، گفت: مردم لرستان حق زیادی به گردن شما دارند و خواستار تحول اساسی در مدیریت استان هستند، درغیر این صورت به آنها ظلم کرده اید.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه گفته می شود وزیر پیشنهادی در دور زدن تحریم ها نقش داشته، اما ماهیت دور زدن تحریم ها به گونه ای است که این کار قابل اثبات یا انکار نیست، عنوان کرد: توضیح دهید آیا صحت دارد دختر شما شهروند کانادا و در برخی از شرکت های اقماری به عنوان هیات مدیره دارای سمت است؟

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه اگر مجلس به شما رأی اعتماد دهد، از باب رعایت مصلحت است، ادامه داد: مجلس یازدهم دغدغه حل مشکل صنعت، معیشت، بازار و خصوصاً بازار خودرو را دارد. غیبت رئیس جمهور را نیز حمل بر شرمندگی از مردم و نمایندگان می کنم و خرده ای به وی نمی گیریم، هر چند خلاف قانون اساسی عمل کرده است و درخصوص شما به دیده عدل و انصاف عمل می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه مجلس یازدهم بر سر یک خودروی معمولی ایرانی که به دلیل بی تدبیری دولت به یک رویا تبدیل شده، با هیچکس از جمله خودروسازان معامله نمی کند، عنوان کرد: کسانی که مجلس را به کوتاه آمدن در برابر شرکت های خودروساز متهم می کنند، این مجلس را نشناخته اند و دشمنان انقلاب آرزوی ناکامی آن را به گور می برند.

ویس کرمی گفت: خون مقدس حاج قاسم که به وسعت جهان هستی رنگین است را در این امور جزئی هزینه نکنید و برای اثبات یا رد خودتان به چنین خونی متوسل نشوید که خون شهید لغزنده است و زمین می خورید.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آیا صحت دارد مجوز اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری دارید؟/

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet