خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 10:50:33
سرویس صحن
عباس زاده مشکینی در موافقت با وزیر پیشنهادی صمت؛

مطالب منتشر شده مرتبط با وزیر پیشنهادی صمت در فضای مجازی حقیقت ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مطالب منتشر شده در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت در فضای مجازی به معنای آن است که کشور دچار آنارشیسم شده است در واقع اگر چنین مطالبی حقیقت دارد پس گزارش دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات و... در رابطه با این فرد کجاست.
مطالب منتشر شده مرتبط با وزیر پیشنهادی صمت در فضای مجازی حقیقت ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مطالب منتشر شده در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت در فضای مجازی به معنای آن است که کشور دچار آنارشیسم شده است در واقع اگر چنین مطالبی حقیقت دارد پس گزارش دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات و... در رابطه با این فرد کجاست. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106087195764.jpg مطالب,منتشر,شده,مرتبط,با,وزیر,پیشنهادی,صمت,در,فضای,مجازی,حقیقت,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود عباس زاده مشکینی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با گزینه پیشنهادی تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت، گفت: ملت به مجلس یازدهم امید بسته است و این مجلس عنوان انقلابی گرفته لذا ما به نمایندگی از مردم موظف هستیم مواضع و رأی و اظهارنظر خود را با کسانی که ما نایب آن ها هستیم منطبق کنیم و برای رأی مثبت و منفی خود حجت شرعی داشته باشیم.

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: لازم نیست ما مجلسیان به خودمان عنوان انقلابی دهیم، اجازه دهید مردم آثار عمل ما را ببینند و آن ها عنوان انقلابی را به ما دهند در واقع خودمان برای خودمان نوشابه باز نکنیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه انقلابی بودن یعنی دور از خود بودن و از منافع قبیله ای، جناحی و فامیلی فاصله گرفتن است، افزود: همچنین نماینده مردم باید زمان شناس بوده و هر اقدامی را در زمان مشخص خودش انجام دهد تا برای مردم مثمرثمر باشد.

وی ادامه داد: مطالب منتشر شده در رابطه با وزیر پیشنهادی صمت در فضای مجازی به معنای آن است که کشور دچار آنارشیسم شده است در واقع اگر چنین مطالبی حقیقت دارد پس گزارش دیوان محاسبات، وزارت اطلاعات و... در رابطه با این فرد کجاست. این در حالی است که درباره همه ما چنین حرف هایی گفته می شود.

عباس زاده مشکینی بیان کرد: مشکین شهر بیشترین مطالباتش در حوزه صنعت، معدن و تجارت است اما مسئولی نیست که مشکلات را به آن ها مطرح کنم./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet