حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 12:13:00
سرویس استان ها
نجف زاده تاکیدکرد:

تزریق تخصیص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به خوی / کنترل تحریم‌ها با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با بیان اینکه تزریق تخصیص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به خوی در خصوص احداث مجموعه فرهنگی شمس الزامی است،گفت: کنترل تحریم ها با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در دستور کار قرار بگیرد.
تزریق تخصیص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به خوی / کنترل تحریم‌ها با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس با بیان اینکه تزریق تخصیص اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به خوی در خصوص احداث مجموعه فرهنگی شمس الزامی است،گفت: کنترل تحریم ها با سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009102054523248.jpg تزریق,تخصیص,اعتبار,۲۰,میلیارد,تومانی,سفر,رییس,جمهور,به,خوی,/,کنترل,تحریم‌ها,با,سرمایه,گذاری,,در,,حوزه,گردشگری Icana

 به گزارش  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عادل نجف زاده نماینده مردم خوی و چایپاره در آیین افتتاح همایش بین المللی شمس و مولانا در خوی اظهار کرد: اندیشه های شمس جلوه گر صلح و مهربانی است و امروز جهان معاصر سخت نیازمند این اندیشه ها است.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی تصریح کردند: شمس تبریزی تبلور تمامی اندیشه های عرفانی است و این اندیشه های عرفانی در بر گیرنده صلح جهانی هستند.

نجف زاده افزود: در صورتی که در خصوص جهانی شدن دچار مشکل شده ایم قصور از طرف متولیان فرهنگی است.

وی  در مجلس با اظهار گله مندی از تخصیص نیافتن اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی سفر رییس جمهور به خوی در خصوص احداث مجموعه فرهنگی شمس ادامه داد: تاکنون ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته که ناچیز است.

وی با تاکید بر احداث بارگاهی باشکوه برای شمس در خوی تصریح کرد: به همین منظور دیدارهایی را با وزیر گردشگری و ریاست سازمان برنامه و بودجه داشتم.

نجف زاده با بیان اینکه  اقتصاد گردشگری، بهترین نوع اقتصاد در زمان تحریم هاست عنوان کرد: احیای بارگاه شمس و احداث مجموعه فرهنگی و هنری آن، بهترین و موثرترین کمک برای توسعه گردشگری استان و کشور است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet