حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 15:08:00
سرویس استان ها
نخعی:

حل مشکلات پخش فرآورده های نفتی در نهبندان و سربیشه از طریق اعلام کالا برگ جدید

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: می توان با اعلام کالابرگ جدید، مشکلات پخش فرآورده های نفتی را حل نمود.
حل مشکلات پخش فرآورده های نفتی در نهبندان و سربیشه از طریق اعلام کالا برگ جدید نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: می توان با اعلام کالابرگ جدید، مشکلات پخش فرآورده های نفتی را حل نمود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106837258618.jpg حل,مشکلات,پخش,فرآورده,های,نفتی,در,نهبندان,و,سربیشه,از,طریق,اعلام,کالا,برگ,جدید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مصطفی نخعی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه و عضو مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با کرامت ویس کرمی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در جهت رفع مشکلات مردم استان و حوزه انتخابیه در خصوص تامین فرآورده های نفتی دیدار و گفت‌وگو کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم در خصوص این دیدار گفت: در این جلسه مقرر گردید اعزام اکیپ‌های بیشتر شرکت پخش فرآورده های نفتی استان به نقاط مختلف شهرستان جهت ثبت نام یا تکمیل ثبت نام صورت پذیرد و از طرفی اعلام کالابرگ جدید بر اساس سیستم قبلی جهت رفع مشکل مردم عزیز حوزه انتخابیه صورت گیرد.

وی ادامه داد: همچنین از مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران خواسته شد تمدید مهلت ثبت نام تا اول آذر ماه جهت تکمیل ثبت نام مردم صورت گیرد لذا از همه مردم شریف خواهشمندم نسبت به تکمیل ثبت نام تا موعد تعیین شده اقدام نمایند و موکول به روزهای پایانی نکنند.

گفتنی است؛ مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران در پایان این دیدار قول مساعد در خصوص پیگیری و حل مسائل و مشکلات مطرح شده را داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet