حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 14:45:00
سرویس استان ها
احمدی تاکید کرد:

تلاش برای جذب جوانان بومی در صنعت پتروشیمی و پالایشگاه ها/ لزوم استفاده از سیستم آب شیرین کن جهت رفع کم آبی

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم بالای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها در عسلویه و جم سعی ما این است که ۵۰ درصد از نیروی کار این صنعت را از نیروی بومی استفاده کنیم.
تلاش برای جذب جوانان بومی در صنعت پتروشیمی و پالایشگاه ها/ لزوم استفاده از سیستم آب شیرین کن جهت رفع کم آبی نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حجم بالای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها در عسلویه و جم سعی ما این است که 50 درصد از نیروی کار این صنعت را از نیروی بومی استفاده کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202008100942744242.jpg تلاش,برای,جذب,جوانان,بومی,در,صنعت,پتروشیمی,و,پالایشگاه,ها/,لزوم,استفاده,از,سیستم,آب,شیرین,کن,جهت,رفع,کم,آبی Icana

موسی احمدی؛ نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: یکی از موضوعاتی مورد مطالبه مردم، موضوع اشتغال است، با پیگیری هایی که انجام دادیم در تلاش هستیم تا جوانان بومی در صنعت منطقه جذب شوند.

میزان فرسودگی لوله های آب بالاست

وی ادامه داد: فلرهای پالایشگاه ها تاثیرات بسیار منفی هم از لحاط بهداشتی و هم زیست محیطی بر زندگی مردم منطقه گذاشته است افزود: موضوع فرسودگی لوله های آب در حوزه  انتخابیه بنده بسیار بالاست که این موضوع را به دولت منعکس کردیم.

 وی عنوان کرد: مهار فلرها و تبدیل آنها به میعانات باید اولویت کار ما باشد زیرا این گازهایی که میسوزند علاوه بر اینکه تاثیر منفی بر زیست محیطی میگذارد، حجم زیادی از انرژی، اقتصاد و سرمایه ما از دست می رود.

لزوم استفاده از سیستم آب شیرین کن جهت رفع کم آبی

نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمبود آب به ویژه در فصل تابستان از دیگر مشکلات منطقه ماست که به وزیر  نیرو پیشنهاد دادیم با توجه به موقعیت جغرافیایی این منطقه و نزدیکی به دریای خلیج فارس،از سیستم آب شیرین کن برای بهسازی آب شرب و رفع مشکل کم آبی استفاده کند.  

احمدی به وضعیت بیمارستان ها اشاره کرد و افزود: متاسفانه بیمارستان های حوزه انتخابیه بنده وضعیت مناسبی ندارد از سوی دیگر نیروهای پیمانی بیمارستان دیّر و کنگان به دلیل عدم دریافت چندین ماهه حقوق خود و اینکه بیمه ندارند، از شرایط موجود ناراضی هستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود با توجه به حجم بالای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها در عسلویه و جم سعی ما این است که 50درصد از نیروی کار این صنعت را از نیروی بومی استفاده کنیم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet