حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 16:13:57
سرویس سیاسی
پاشایی مطرح کرد:

تداوم درگیری‌های قره باغ خواستِ نیروهای مداخله‌گر فرامنطقه‌ای است

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت:اجازه نمی دهیم هیچ بار نظامی به مقصد کشوری که به فرموده رهبرمان به خاک اسلام تجاوز کرده، حمل شود.
تداوم درگیری‌های قره باغ خواستِ نیروهای مداخله‌گر فرامنطقه‌ای است نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت:اجازه نمی دهیم هیچ بار نظامی به مقصد کشوری که به فرموده رهبرمان به خاک اسلام تجاوز کرده، حمل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104100558198.jpg تداوم,درگیری‌های,قره,باغ,خواستِ,نیروهای,مداخله‌گر,فرامنطقه‌ای,است Icana

معصومه پاشایی‌بهرام در گفت و گو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به درگیری ها در قره باغ و شایعاتی درباره دخالت جمهوری اسلامی در این درگیری ها،گفت:این روزها اتهاماتی علیه جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با کمک های نظامی به ارمنستان مطرح می شود، که باعث نگرانی ما آذربایجانی های ایران شده است.

رئیس هیات پارلمانی جمهوری اسلامی ایران افزود: برای گرفتن پاره ای توضیحات با"دکتر میر اشرفی" ریاست گمرک جمهوری اسلامی ملاقات کردم و جهت اطمینان سوال کردم که آیا بارهای حمل شده به مقصد ارمنستان در این شرایط جنگی قره باغ  نظامی است؟! پاسخ دادند به هیچ وجه و اسنادش را هم ارائه دادند که طبق اسناد گمرک،کد ثبت سفارش جهانی، مربوط به کامیون بود. 

بیشتر بخوانید:

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: ایران از دیرباز به واسطه موقعیت جغرافیایی خود یک چهارراه جهانی بوده و همیشه محل عبور و محملی برای تجارت و آمد و شدهای اقتصادی سایر کشورها بوده است.

وی با اشاره به شیطنت برخی کشورهای مداخله گر در مناقشه قره باغ،تاکید کرد: تداوم درگیری ها خواستِ نیروهای مداخله گر فرامنطقه ای است و منافع آنان را تامین می کند و ما در این شرایط اجازه نمی دهیم هیچ بار نظامی به مقصد کشوری که به فرموده رهبرمان- به خاک اسلام تجاوز کرده- حمل شود و تا پای جان حامی شیعیان آذربایجان خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه اجازه نمیدهیم اسرائیل در منطقه جولان دهد و از آب گل آلود ماهی بگیرد، تاکید کرد: این رژیم نامشروع و حامیان غربی اش از دیرباز به دنبال تجزیه و اختلاف افکنی در منطقه خاورمیانه بوده اند و این آرزوی شیطانی صرفا در سایه اختلاف افکنی میان مسلمانان محقق می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم منطقه از نفوذ رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: مردم ما با هوشیاری کامل اجازه نمی دهند خواب شوم صهیونیسم نامشروع تعبیر شود،قطعا مسلمانان بیدار هستند و اجازه نخواهند داد جهان اسلام  به جولانگاه این غده سرطانی تبدیل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet