حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 16:16:55
سرویس اجتماعی
بابایی‌کارنامی از نتیجه جلسه سوال از وزیر آموزش و پرورش در نشست کمیسیون اجتماعی خبر داد

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به 4 سوال نمایندگان مجلس قانع‌کننده نبود

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست امروز این کمیسیون جهت پاسخگویی به سوال پنج نفر از نمایندگان خبر داد که در نهایت چهار نفر از آنها از پاسخ وی قانع نشدند.
پاسخ وزیر آموزش و پرورش به 4 سوال نمایندگان مجلس قانع‌کننده نبود سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست امروز این کمیسیون جهت پاسخگویی به سوال پنج نفر از نمایندگان خبر داد که در نهایت چهار نفر از آنها از پاسخ وی قانع نشدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg پاسخ,وزیر,آموزش,و,پرورش,به,4,سوال,نمایندگان,مجلس,قانع‌کننده,نبود Icana

علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست امروز (سه‌شنبه 8مهرماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست وزیر آموزش و پرورش به منظور پاسخگویی به سوال 5 نفر از نمایندگان همچون خانم هاجر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه با دو سوال، آقایان محمد تقی نقدعلی نماینده خمینی‌شهر، محمد حسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب، معین‌الدین سعیدی نماینده چابهار، کنارک، قصرقند و سیدعلی موسوی نماینده ملکان حضور پیدا کرد.

اغلب سوالات نمایندگان پیرامون تعیین تکلیف فرهنگیان بود

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: عمده سوال این نمایندگان پیرامون مسائل مرتبط با منابع انسانی و وضعیت معلمان حق‌‎التدریسی، خرید خدمت و فعال در مدارس غیرانتفاعی و حوزه رفاه معلمان در کشور بود که قلمرو آنها ملی شناخته شد.

وی تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش توضیحاتی را در پاسخ به سوالات این نمایندگان مطرح کرد اما چهار نفر از آنها از جمله خانم چنارانی و آقایان آصفری، سعیدی، نقدعلی، موسوی از پاسخ وی قانع نشدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: قرار بر این شد در یک ماه آینده سوالات مطرح شده بار دیگر در کمیته‌های مربوطه زیرمجموعه کمیسیون اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد و چنانچه در آنها هم به نتیجه نرسیدند در صحن مجلس مطرح شوند.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست وزیر آموزش و پرورش و معاون پارلمانی وی، رییس سازمان نوسازی مدارس و نمایندگان سوال‌کننده  حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet