انتخابات ریاست جمهوری
1399/07/08 16:45:28
سرویس سیاسی
رئیسی با اشاره به هجمه‌های سازماندهی شده علیه مجلس:

نمایندگان اعتنایی به مسائل حاشیه‌ای نمی‌کنند/ مجلس یازدهم، دغدغه‌ای جز حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ندارد

نماینده مردم میناب و جاسک در مجلس گفت: مجلس یازدهم هیچ اعتنایی به جوسازی‌های برخی از جریانات سیاسی ندارد و به دنبال رفع مشکلات معیشتی مردم است.
نمایندگان اعتنایی به مسائل حاشیه‌ای نمی‌کنند/ مجلس یازدهم، دغدغه‌ای جز حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ندارد نماینده مردم میناب و جاسک در مجلس گفت: مجلس یازدهم هیچ اعتنایی به جوسازی‌های برخی از جریانات سیاسی ندارد و به دنبال رفع مشکلات معیشتی مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106700976301.jpg نمایندگان,اعتنایی,به,مسائل,حاشیه‌ای,نمی‌کنند/,مجلس,یازدهم،,دغدغه‌ای,جز,حل,مشکلات,معیشتی,و,اقتصادی,ندارد Icana

حسین رئیسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تخریب‌های برنامه‌ریزی شده برخی از جریانات سیاسی علیه مجلس اشاره کرد و گفت: تخریب‌هایی که علیه مجلس در حال شکل‌گیری بوده فقط به حال حاضر مربوط نمی‌شود زیرا این تخریب‌ها به قبل از تشکیل و افتتاحیه مجلس یازدهم بازمی‌گردد.

نماینده مردم میناب و جاسک در ادامه افزود: ناگفته نماند که از دلایل اصلی این تخریب‌ها، تعابیر و تعاریفی بوده که رهبر معظم انقلاب به این مجلس عنایت داشتند، اما تخریب‌کنندگان باید متوجه باشند که نمایندگان با همان روحیه انقلابی پیگیر رفع مشکلات و نگرانی‌های مردم هستند و هیچ اعتنایی به اینگونه مسائل حاشیه‌ای نخواهند داشت.

 این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به وظایف اصلی قوه مقننه اشاره و اظهار کرد: از وظایف مجلس شورای اسلامی تدوین و تصویب قوانین و همچنین نظارت بر اجرای صحیح قوانین و مقرارت در کشور است، اما برخی از جریانات در تلاش هستند که تمام مشکلات را به سمت مجلس سوق دهند و به نحوی وانمود کنند که مشکلاتی که در کشور وجود دارد منشا آن مجلس یازدهم است.

وی گفت: مردم کشورمان بسیار آگاه و هوشمند هستند و هیچ‌گاه تحت تاثیر جوسازی‌های جریانات سیاسی قرار نمی‌گیرند، زیرا می‌دانند که مجلس یازدهم دغدغه‌ای جز حل مشکلات معیشتی و اقتصادی ندارند.

رئیسی در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به اولویت‌های کشور را به هر مسئله دیگری ترجیح می‌دهد و امیدواریم که باری از دوش مردم برداریم و اگر این کار صورت بگیرد حتما برای ما بزرگترین افتخار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet