خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/08 17:30:05
سرویس سیاسی
نادری مطرح کرد؛

مجلس یازدهم، پرکارترین مجلس بعد از پیروزی انقلاب

نماینده مردم تهران با یادآوری فعالیت‌های مجلس یازدهم در ۱۲۶ روز گذشته، گفت: مجلس تمام وظایف تقنینی و نظارتی متناسب با شأن و وظیفه نمایندگی را انجام داده است البته ۴ ماه زمان کمی برای ارزیابی مجلس یازدهم است.
مجلس یازدهم، پرکارترین مجلس بعد از پیروزی انقلاب نماینده مردم تهران با یادآوری فعالیت‌های مجلس یازدهم در 126 روز گذشته، گفت: مجلس تمام وظایف تقنینی و نظارتی متناسب با شأن و وظیفه نمایندگی را انجام داده است البته 4 ماه زمان کمی برای ارزیابی مجلس یازدهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006100469733852.jpg مجلس,یازدهم،,پرکارترین,مجلس,بعد,از,پیروزی,انقلاب Icana

احمد نادری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در توضیح فعالیت‌های مجدانه مجلس یازدهم، گفت: مجلس یازدهم بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری از انقلابی‌ترین مجالس بعد پیروزی انقلاب اسلامی است. مجلس با توجه به فعالیت‌هایی که طی چهار ماه یعنی 126 روز گذشته داشته، یکی از پرکارترین مجالس است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح و لوایح بسیاری در این مدت برسی شده است، نمایندگان سوالات خود را از وزرا پیگیری کردند. در مجموع وظایف تقنینی و نظارتی متناسب با شأن و وظایف نمایندگی انجام و دنبال شده است.

نادری تاکید کرد: 126 روز زمان کافی برای ارزیابی کامل از فعالیت‌های مجلس شورای اسلامی نیست. ما دو ماه نخست بعد از آغاز به کار مجلس یازدهم، پیگیر تشکیل کمیسیون‌های تخصصی بودیم. پس از آن نیز هر روز بحرانی برای مجلس در رسانه‌ها ایجاد کردند که از کانون‌های امنیتی داخلی و خارجی شکل می‌گیرد.

وی افزود: مجلس یازدهم از پرکارترین و موثرین مجالس بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در برنامه تلویزیونی تهران 20، گفت: نماینده‌ها با جدیت و قوت مسائل مردم را دنبال می‌کنند، طرح مسائلی پیرامون کم کاری مجلس یازدهم درست نیست زیرا همه نماینده‌ها در این مدت پر کار بودند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet