خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1399/07/10 08:41:00
سرویس سیاسی
عنابستانی:

جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکا ندارد

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ باید آرزوی مذاکره با ایران را به گور ببرد؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران با قاتل سردار دلها؛ شهید قاسم سلیمانی هرگز مذاکره نمی کند.
جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ای برای مذاکره با آمریکا ندارد نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ باید آرزوی مذاکره با ایران را به گور ببرد؛ چرا که جمهوری اسلامی ایران با قاتل سردار دلها؛ شهید قاسم سلیمانی هرگز مذاکره نمی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202009109141802915.jpg جمهوری,اسلامی,ایران,برنامه‌ای,برای,مذاکره,با,آمریکا,ندارد Icana

علی‌اصغر عنابستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به طرح مجدد مذاکره از سوی ترامپ اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در گذشته با آمریکایی‌ها مذاکره کرده بود و از همان ابتدا هم می‌دانستیم که  آمریکایی‌ها غیر قابل اعتماد هستند، زیرا به قواعد و قوانین بین‌المللی پایبند نیستند و در معاهده برجام بدعهدی ایالات متحده برای همگان به اثبات رسید.

نماینده مردم سبزوار در ادامه افزود: مذاکره با آمریکا هیچگاه اتفاق نخواهد افتاد، زیرا ایالات متحده سردار سلیمانی را به شهادت رسانده و اتفاقا ترامپ باید در انتظار انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شرایط امروز ایران اسلامی برای مذاکره مناسب نیست،گفت: باید توانمندی‌های داخلی را فعال کنیم و از موضع قدرت وارد مذاکره با دنیا شویم.

وی تصریح کرد: اگر ظرفیت‌های موجود در کشور فعال شوند بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم برطرف خواهند شد، چرا که  با فعالسازی ظرفیت‌ها جهش تولید اتفاق خواهد افتاد و از این طریق نیز بیکاری، گرانی و رکود در جامعه مرتفع خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet